شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1399/01/30 شناسه خبر: 1600619
«جشن رمضان» با ساختاری جدید؛

«جشن رمضان» شبکه پنج/ اهدای تندیس شهید سلیمانی

«جشن رمضان» شبکه پنج/ اهدای تندیس شهید سلیمانی
تهیه‌کننده برنامه «جشن رمضان» از پخش این برنامه در ماه رمضان ۹۹ با ساختار و فرم جدید خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رسول آذرسرا تهیه‌کننده برنامه «جشن رمضان» درباره این برنامه که قرار است در ماه رمضان ۹۹ روی آنتن شبکه پنج سیما برود، توضیح داد: این برنامه سال‌های گذشته شکل و شمایل آن متفاوت بود و با حضور تماشاچیان روی آنتن می‌رفت اما امسال به دلیل بحران کرونا ما در ساختار و فرم برنامه تغییراتی ایجاد کردیم.

وی درباره لوکیشن برنامه گفت: لوکیشن برنامه امسال یک خانه است که آن را با المان‌های قدیمی مانند حوض و….طراحی کردیم که یک فضای نوستالژیک دارد.

تهیه‌کننده «جشن رمضان» درباره بخش‌های مختلف برنامه بیان کرد: امسال این برنامه به صورت نمایشی با چاشنی طنز است. علاوه بر آن هر شب یک شگفتانه برای مخاطبان داریم و مهمان‌های خاصی نیز در برنامه حضور پیدا می‌کنند.

آذرسرا افزود: امسال قهرمان‌های اصلی برنامه ما کسانی هستند که در حوزه‌های جهادی مبارزه با ویروس کرونا فعالیت می‌کنند که تا به حال رسانه ای نشده است. از این دوستان برای شرکت در برنامه دعوت می‌کنیم تا مهمان ما در «جشن رمضان» باشند.

وی درباره تندیس اهدایی به مهمانان خاص این برنامه مطرح کرد: هر شب یک تندیس با تصاویر خاص از شهید قاسم سلیمانی که ایشان هم یک جهادگر بوده است، برای اهدا به مهمانان خاص آماده کرده‌ایم که تقدیم آن‌ها می کنیم.

تهیه‌کننده «جشن رمضان» ادامه داد: این برنامه شاید تنها برنامه زنده‌ای باشد که اذان و تلاوت قرآن به صورت زنده در برنامه پخش می‌شود و مهمانان سر سفره افطار برنامه حضور دارند. همچنین راس ساعت ۸ صلوات خاصه نیز داریم.

آذرسرا در پایان عنوان کرد: این برنامه با اجرای حسین مولایی و عده‌ای از بازیگران که کار نمایشی برنامه را برعهده دارند در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت ۸ شب به مدت ۹۰ دقیقه روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

منبع:صبا

https://www.dana.ir/1600619
ارسال نظر
نظرات