شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1399/01/30 شناسه خبر: 1600682
مدیرکل میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد؛

لزوم توسعه گردشگری به منظور ارتقاء اقتصادی

لزوم توسعه گردشگری به منظور ارتقاء اقتصادی
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه گردشگری یکی از مهمترین راهکاری رشد و ارتقا اقتصادی در چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد جوادی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری در گفت وگو با جهانبین‌نیوز گقت: اقامتگاه‌های بوم‌گردی در استان چهارمحال و بختیاری در سال 99 با رشد 57 درصدی روبه‌رو شده است.

در حال حاضر 36 واحد اقامتگاه بوم گردی در استان چهارمحال و بختیاری در حال فعالیت هستند که تعداد این واحد ها در سال جاری به 55 واحد افزایش می یابد.

وی  از آماده سازی اماکن گردشگری چهارمحال و بختیاری برای دوران پساکرونا خبر داد و گفت: اماکن گردشگری چهارمحال و بختیاری برای میزبانی از گردشگران برای دوران پسا کرونا در حال آماده سازی است.

جوادی یادآور شد: در سال جاری برنامه های مفرح و متعددی برای میزبانی و استقبال از گردشگران و مسافران در نظر گرفته شده بود که با توجه به شرایط موجود این برنامه ها تا پایان این وضعیت متوقف شده است.

لازم به ذکر است که چهارمحال و بختیاری با بیش از 800 جاذبه گردشگری یکی از مهمترین و زیباترین نقاط برای مسافران و گردشگران خارجی و داخلی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1600682
ارسال نظر
نظرات