شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 20:35 منتشر شده در مورخ: 1399/01/30 شناسه خبر: 1600790
رئیس رسانه ملی در دیدار با رئیس بسیج مستضعفین مطرح کرد

بسیج و رسانه ملی در خط مقدم مواسات و کمک مؤمنانه

بسیج و رسانه ملی در خط مقدم مواسات و کمک مؤمنانه
عسگری گفت: بسیج و رسانه ملی در خط مقدم کمک مؤمنانه به مردم و مستضعفان برای تحقق هدف ترسیمی رهبر انقلاب هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی در دیدار با سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، با تشکر و قدردانی از تلاش‌های همه جانبه بسیج در دوران مبارزه با ویروس کرونا گفت: بسیج همیشه پای کار بوده است و در این ایام فعالیت‌های آن دوباره اوج گرفته است.

وی با اشاره به اینکه رسانه در کنار نیرو‌های انقلابی از جمله سپاه، بسیج، بنیاد مستضعفان، کمیته امداد امام خمینی (ره)، ستاد اجرایی فرمان امام و... تا آخر ایستاده است، افزود: در بحث مبارزه با کرونا همه بخش‌های صدا وسیما چه در مقابله با بیماری کووید ۱۹ و چه در مقابله با دشمنی و تخریب رسانه‌های معاند تمام قد ایستادند و فعال بودند و به لطف الهی تلاش‌های رسانه ملی اثرات مفیدی را در افکار عمومی و همچنین در حوزه خبررسانی به همراه داشته است.

رئیس رسانه ملی با تأکید بر ادامه همکاری تنگاتنگ صداوسیما با دولت و به خصوص وزارت بهداشت که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارد، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مقوله مواسات اشاره کرد و گفت: در حال حاضر عرصه و میدان جدید و مهمی‌پیش رو داریم و باید، به سمت هدفی که رهبرمعظم انقلاب ترسیم کرده‌اند با کمک و همدلی مؤمنانه مردم که نقش اصلی را در اختیار دارند با قدرت حرکت کنیم.

وی شیوع کرونا در کشور و جهان را تحولی بزرگ دانست که نحوه مواجهه با آن در ایران نسبت به دیگر کشور‌ها از جمله اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها که بیشتر بر مادی گرایی تاکید دارند، موفق‌تر بوده است.

رئیس رسانه ملی افزود: موفقیت و تفاوت ملت ایران در مقابله با ویروس کرونا با دیگر کشور‌ها در اینجا آشکار شد که کشور ما متکی بر وحدت، همدلی مردم، معنویت و دین اداره می‌شود.

علی عسکری به شرایط پساکرونا هم اشاره کرد و گفت: امیدواریم با تکیه بر توانمندی‌های ذاتی کشور و مردم که یکی از آنها همین موضوع مواسات است که رهبرمعظم انقلاب اسلامی‌بر آن تاکید کردند به جایگاهی به مراتب بهتر از قبل برسیم و رسانه ملی در این ریل گذاری جدید در کنار دولت، مردم و همه نهاد‌ها به خصوص حرکت مومنانه بسیج ایستاده و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

 

 

https://www.dana.ir/1600790
ارسال نظر
نظرات