شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 20:01 منتشر شده در مورخ: 1399/01/31 شناسه خبر: 1600980

آغاز موج تغییرات مدیریتی در شرق گلستان

آغاز موج تغییرات مدیریتی در شرق گلستان
پس گذراندن بحران کرونایی، شاهد آغاز موج تغییرات مدیریتی در شرق گلستان بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، پس از گذراندن بحران کرونایی، شاهد آغاز موج تغییرات مدیریتی در شرق گلستان هستیم.

در این راستا و در هفته گذشته، با ادغام ادارات آب و فاضلاب روستایی و شهری، مجتبی مصطفی لو به عنوان رئیس آب و فاضلاب شهرستان کلاله معرفی شد.

حسین سعیدی را که قبل از ادغام ادارات یاد شده، ریاست اداره آب  فاضلاب روستایی را برعهده داشت؛ از این پس و در هفته آتی مدیریت آب و فاضلاب شهرستان گنبد را برعهده خواهد گرفت.
 
اما در کمال ناباوری در هفته گذشته شاهد تغییری در سیستم مدیریتی شهرستان کلاله بودیم که براساس آن سید مجتبی حسینی رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کلاله مدیر با سابقه این شهرستان، جای خود را به رشیدیان داد و خود سکان دار این اداره در بندرگز شد.
 
 
در تغییری دیگر، حسینی مدیر شبکه برق شهرستان مراوه تپه جای خود را به ساسانی داد تا با این اقدام، سومین مدیر نیز در شرق گلستان تغییر کرد.
 
 
براساس شنیده ها و تحلیل موجود، بزودی شاهد تغییری دیگر در اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان کلاله خواهیم بود که طی آن سرگلزایی که در دوره نهم مجلس شورای اسلامی با فشارهای سیاسی به شهرستانهای دیگر استان منتقل شده بود؛ به خانه بر می گردد.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1600980
ارسال نظر
نظرات