شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:23 منتشر شده در مورخ: 1399/01/31 شناسه خبر: 1601004
« راز نهان» منتشر کرد؛

کتاب "صدور انقلاب اسلامی از منظر آیت‌الله خامنه‌ای" منتشر شد

کتاب "صدور انقلاب اسلامی از منظر آیت‌الله خامنه‌ای" منتشر شد
کتاب "صدور انقلاب اسلامی از منظر آیت‌الله خامنه‌ای" در ۵ فصل از سوی انتشارات راز نهان روانه بازار کتاب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کتاب "صدور انقلاب اسلامی از منظر آیت‌الله خامنه‌ای" تألیف سامان نظام‌الاسلامی و علی خاکرنگین از سوی انتشارات راز نهان منتشر شده است.

این کتاب در پنج فصل: «ماهیت و عوامل ایجادی انقلاب، اهداف انقلاب اسلامی، روش‌های صدور انقلاب، موانع صدور انقلاب و نقاط قوت صدور انقلاب» و در 103 صفحه، به صورت خودجوش و جهادی نگاشته شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیۀ این اثر می‌توانند با آیدی‌های theideall@ و Rahro_e_Khamenei@ تماس برقرار کنند. مبلغ در نظر گرفته شده برای این کتاب، 15 هزار تومان است.

در بخشی از این کتاب آمده است:

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشراف کامل نسبت به مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... جهان به ویژه جهان اسلام، اولویت صدور پیام و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی را به جهان اسلام عنوان می‌کنند، از این جهت غالب محتوای اهداف صدور انقلاب از منظر معظم‌له متشکل از اهداف والای اسلامی و قرآنی است. ایشان همواره خواستار صدور اهداف قرآنی اعم از: توحید، عدالت، انصاف، کرامت انسانی، آزادی، عزّت و وحدت و ... هستند. انقلاب اسلامی ایران نشأت گرفته از ارزش‌های نهضت عاشورای حسینی است (آزادی، عدالت، توحید، معنویت و ...).

https://www.dana.ir/1601004
ارسال نظر
نظرات