شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 20:06 منتشر شده در مورخ: 1399/01/31 شناسه خبر: 1601068
در راستای رزمایش کمک مومنانه؛

توزیع 100 بسته معیشتی بین نیازمندان توسط بسیج طلاب کُردستان + تصویر

توزیع 100 بسته معیشتی بین نیازمندان توسط بسیج طلاب کُردستان + تصویر
نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان از توزیع 100 بسته معیشتی بین نیازمندان توسط بسیج طلاب با حضور فعال روحانیون استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از کردتودی، حجت الاسلام جعفر نژاد مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه در گفت‌وگو با خبرنگار کُردتودی،  با اشاره به خدمات طلاب در زمان شیوع بیماری کرونا در استان کردستان گفت: بسیج طلاب در زمان شیوع بیماری کرونا فعالیت های قابل توجهی را با ورود خودجوش انجام دادند.

وی افزود: در راستای فرمایشات فرمانده معظم کل قوا کمکهای مومنانه می تواند افراد محروم و نیازمند را در این روزها تا حدودی بینیاز سازد.

جعفر نژاد با اشاره به توزیع 100 بسته معیشتی در بین نیازمندان، خاطرنشان کرد: پس از شناسایی نیازمندان، روحانیون و طلاب استان با جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی اقدام به توزیع این بسته های معیشتی بین مستضعفان کردند.

وی با بیان اینکه  بسته های غذایی دیگر در دستور کار است که بین خانواده های نیازمند توزیع شود، اضافه کرد: امیدواریم تا شروع ماه مبارک رمضان بتوانیم بسته های معیشتی دیگری را تهیه و در اختیار افراد نیازمند قرار دهیم تا ان شاءالله در این ماه عزیز مشکلی برای تهیه اقلام مورد نیازشان نداشته باشند.

وی عنوان کرد: در جهت جامعه عمل پوشاندن به فرمایشات مقام معظم رهبری وظیفه خود می دانیم که به صورت خود جوش نیازمندان واقعی را که این روزها به واسطه شیوع ویروس کرونا کسب و کار خود را از دست داده اند وبا توجه به مواسات بین مومنین که مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند را شناسای د در صدد رفع مشکلات آنان برایم. 

جعفر نژاد گفت: کمک کردن به نیازمند و اهمیت آن در ماه مبارک رمضان هر سال مضاعف می شود و مومنینی که توانمند هستند سعی می کنند با افطاریها محرومین جامعه را دستگیری کنند که اهمیت این امر با شیوع ویروس کرونا در این روزها و در این ماه برای مومنین  چند برابر خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1601068
ارسال نظر
نظرات