شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 22:39 منتشر شده در مورخ: 1399/01/31 شناسه خبر: 1601106
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری:

خیّران مدرسه‌ساز 20 فضای آموزشی در چهارمحال و بختیاری می‌سازند

خیّران مدرسه‌ساز 20 فضای آموزشی در چهارمحال و بختیاری می‌سازند
حمیدرضا براتی گفت: 20 فضای آموزشی از محل اعتبارات خیّری احداث و در سال 99 به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار  جهانبین نیوز، اظهار داشت: با مشارکت خیّران مدرسه‌ساز 20 فضای آموزشی با 60 تا 70 درصد پیشرفت فیزیکی در سال جاری تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

حمیدرضا براتی گفت: این فضاهای آموزشی با بیش از 14 هزار مترمربع زیربنا شامل کلاس درس، سالن ورزشی، نمازخانه و... بوده که با بهره برداری از آنها زمینه خدمات‌رسانی به دانش‌آموزان شهری و روستایی فراهم می‌شود.

وی بیان کرد: 10 فضای آموزشی دیگر نیز از محل اعتبارات استانی و ملی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در چهارمحال و بختیاری در دست احداث بوده که پس از تکمیل به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری همچنین از انعقاد دو‌ تفاهم‌نامه خیّری در سال جهش تولید خبر داد و افزود: عملیات احداث مدرسه سه کلاسه روستای سیبک و نمازخانه مدرسه تیزهوشان شهرستان بروجن با مشارکت 3 میلیارد ریالی خیّران این شهر به زودی آغاز می‌شود.

براتی با تقدیر از مشارکت خیّران در احداث فضاهای آموزشی، تصریح کرد: در یک سال گذشته 60 تفاهم‌نامه خیّری در چهارمحال و بختیاری منعقد شده که عملیات احداث 30 پروژه آغاز و بخشی دیگر نیز به آموزش و پرورش تحویل شده است.

وی گفت: از سال 1361 تاکنون 350 خیّر چهارمحالی در احداث 1650 کلاس درس در نقاط شهری و روستایی مشارکت داشته‌اند.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1601106
ارسال نظر
نظرات