شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1399/02/01 شناسه خبر: 1601255

نرخ جدید کرایه تاکسی در سنندج اعلام شد + جدول

نرخ جدید کرایه تاکسی در سنندج اعلام شد + جدول
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از افزایش نرخ کرایه تاکسی در سنندج خبر داد و گفت: در نرخ های جدید اعلام شده بیشترین نرخ کرایه 2300 تومان و کمترین نرخ افزوده شده 700 تومان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج در گفتگو با کُردتودی، عنوان کرد: هر ساله جهت تعیین نرخ کرایه تاکسی جلسات متعددی با نمایندگان رانندگان تاکسی برگزار و نرخ کرایه در تمامی خطوط تعیین می شود.

 امیر جمشید نژاد اظهار داشت: بعد از تعیین نرخ کرایه تاکسی جهت تصویب به شورای شهر ارسال و در جلسات مختلف هم در شورای شهر با حضور نمایندگان نرخ کرایه بررسی و تصویب و جهت تایید به فرمانداری ارسال می شود.

وی یادآور شد:  سال گذشته با توجه به افزایش نرخ بنزین هیچگونه افزایش نرخ کرایه تاکسی اعمال نشد.

وی از  اعلام نرخ  جدید کرایه تاکسی در سنندج خبر داد و گفت: در نرخ های جدید اعلام شده بیشترین نرخ کرایه 2300 تومان و کمترین نرخ افزوده شده 700 تومان است.

 جمشید نژادخاطرنشان کرد: برچسب نرخ های جدید کرایه تاکسی در بین رانندگان توزیع و رانندگان نیز باید آن را در معرض دید مسافران نصب نمایند.

جمشید نژاد تصریح کرد: برای کودکان بالای 5 سال سن نیز نرخ کرایه یک نفر محاسبه خواهد شد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت : نرخ های جدید کرایه تاکسی از اول اردیبهشت ماه سالجاری اعمال شده و شهروندان در صورت مشاهد هر گونه تخلف می توانند از طریق سامانه پیامکی به شماره  100002040  اعلام نمایند.  

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1601255
ارسال نظر
نظرات