شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:49 منتشر شده در مورخ: 1399/02/01 شناسه خبر: 1601261
پس از ازدحام دوروزه در استان؛

ثبت نام حضوری سیمکارت رایگان در گلستان ممنوع شد/مردم دریافت هزینه های بالا را به 195 گزارش کنند

ثبت نام حضوری سیمکارت رایگان در گلستان ممنوع شد/مردم دریافت هزینه های بالا را به 195 گزارش کنند
محمد احمدی از ممنوعیت ثبت نام به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان خدمات دولت خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛   بعد از وعده وام یک میلیونی رئیس جمهور به یارانه بگیران و نحوه ثبت نام آن برای سرپرستان خانوار و ارسال پیامک از شماره متعلق سرپرست صف های طویلی جلوی درب مخابرات و دفاتر پیشخوان دولت به راه افتاد که در این اوضاع کرونایی بسیار خطرناک بود.

در این صف ها هیچ یک از پروتکل های بهداشتی از فاصله اجتماعی تا دستکش و ماسک رعایت نمیشد که این در شیوع گسترده  دوباره کرونا خطرناک  است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در این باره اظهار کرد: متاسفانه همزمان با اعلام خبر ارسال کدملی از سیم کارت ثبت شده به نام سرپرست خانوار جهت دریافت وام یک میلیونی، دفاتر پیشخوان خدمات دولت با مراجعه مردم و تشکیل صف های طولانی جهت ثبت نام سیم کارت مواجه شدند.

وی اضافه کرد: به منظور کاهش حضور مردم و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی وضع شده در جهت کنترل و مهار ویروس کرونا، طی نامه ای به دفاتر پیشخوان خدمات دولت کلیه امورات مربوط به سیم کارت کلیه اپراتورها را ممنوع شد.

رئیس کارگروه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان تصریح کرد:  ثبت نام سیم کارت رایگان از طریق درگاه الکترونیکی (وب سایت) اپراتورهای تلفن همراه از قبیل همراه اول، ایرانسل و ...  انجام می شود.

وی ادامه داد: در صورتی که دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی و ICT روستایی اقدام به فروش سیم کارت به صورت حضوری کند حتما با آن برخورد خواهد شد.

احمدی با اشاره به تحویل سیم کارت درب منزل در اسرع وقت گفت: در مراحل خرید سیم کارت ثبت آدرس ضروری است و بعد از ثبت آدرس سیم کارت مربوطه درب منزل به وسیله پست تحویل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1601261
ارسال نظر
نظرات