شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 17:58 منتشر شده در مورخ: 1399/02/01 شناسه خبر: 1601393
مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری بروجن خبر داد؛

اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند در ناوگان حمل و نقل درون‌شهری بروجن

اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند در ناوگان حمل و نقل درون‌شهری بروجن
وحید صمدپور مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری بروجن، گفت: طرح فاصله‌گذاری هوشمند با هدف ایمن‌سازی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در ناوگان حمل و نقل درون شهری بروجن به اجرا درآمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وحید صمد پور مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری بروجن در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، گفت: در طرح فاصله‌گذاری هوشمند رانندگان ناوگان حمل مسافر درون شهری نسبت به ضدعفونی و پاکسازی محیط داخلی خودرو و کاهش تراکم مسافر اقدام خواهند نمود.
 
وحید صمدپور افزود: در این طرح کابین راننده و مسافر نیز با استفاده از پوشش پلاستیکی جداسازی شده و تعداد مسافران به 3 سرنشین کاهش یافته است.   
 
وی پاکسازی و ضدعفونی محیط داخلی و خارجی خودرو به صورت روزانه و توزیع رایگان ماسک و محلول‌های ضدعفونی کننده در بین رانندگان را دیگر اقدام پیشگیرانه در مقابله با ویروس کرونا عنوان کرد.
 
مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری بروجن، بیان کرد: هم‌اکنون 266 دستگاه خودروی سواری و مینی‌بوس به صورت روزانه وظیفه جابجایی مسافر را برعهده دارند.
 
صمدپور با بیان اینکه انتشار کووید 19 باعث کاهش 40 درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در شهر بروجن شده، گفت: هدف از اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند ایمن‌سازی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.
 
وی افزود: کلیه رانندگان ملزم به داشتن مواد ضدعفونی در خودرو شده و از فعالیت افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، جلوگیری بعمل خواهد آمد.
 
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1601393
ارسال نظر
نظرات