شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 17:28 منتشر شده در مورخ: 1399/02/02 شناسه خبر: 1601591
یاداشت؛

جای خالی نان در سفره‌های خالی مردم خالی‌تر از همیشه

جای خالی نان در سفره‌های خالی مردم خالی‌تر از همیشه
در شرایطی که اقتصاد کشور به جهت شیوع کرونا تعطیل شد، گرانی بالای 60 درصدی نان بزرگترین خیانت دولت آقای روحانی در حق مردم است و امروز جای نان خالی هم در سفره‌های خالی مردم خالی‌تر از همیشه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ کرونا برای همه و به خصوص مردم طبقه ضعیف یک مصیبت بزرگ بود، بیکاری، اقساط و وام‌های سنگین، اجاره‌های کلان منازل، قبوض و در نهایت گرانی عجیب و غریب اجناس بسیاری از مردم را زیر چرخ‌های بی‌رحم اقتصادی له کرد.

با ورود کرونا به کشور تمام مردم و به خصوص گروه‌های جهادی بسیجی به‌صورت خودجوش وارد میدان شدند و بدون هیچ امکاناتی شاهکار کردند، شاهکار زمانی مشخص می‌شود که آمارهای دنیای مدرن و تمام صنعتی غرب و ابرقدرتی چون ایالات متحده آمریکا را می‌بینیم که چگونه در برابر کرونا زانو زدند، اما در کشور ایران گروهای جهادی بسیجی با ایثار و فداکاری همچون رزمندگان دوران دفاع مقدس برای شکست کرونا در میدان جنگیدند.

اما سوال اینجاست نقش دولت در این بین چه بود!؟ حقیقت این است که دولت هیچ‌گونه حمایتی از این گروه‌ها نداشته بلکه در بسیاری از موارد نیز مانع شده است.

دولت امروز ما در تمامی موارد شکست خورده است در شرایطی که باید با تمام قوا در خدمت به این مردم باشد اما این ابهام پیش آمده آیا دولت، خود را موظف به خدمت به مردم می داند یا خیر؟
آنچه در عمل مشاهده شده نشان می‌دهد دولت کنونی خود را فراتر از این می داند که به مردم خدمت کند.

کرونا و تمام مشکلات مردم ایران یکطرف و گرانی‌ها طرف دیگر و حالا خبرها حاکی از گرانی بالای 60 درصدی نان است، تنها چیزی که برای سفره‌های مردم باقی مانده بود همین نان بود و امروز دولت آقای روحانی نان را هم از مردم گرفت! اینگونه دولت بی تدبیر و ناامید در صدد حل بحران ها بود! اینگونه دولت بی‌تدبیر و ناامید خود را وابسته به مردم می دانست!
 
مردم ایران این دولت بی خرد را هرگز نخواهند بخشید، مردم ایران پای نظام، انقلاب و رهبری خود هستند اما دولتی که خود کرونایی بود قبل از بوجود آمدن کرونا را هرگز حلال نخواهند کرد.
 
آقای روحانی! کمر مردم مظلوم، زیر بار این همه فشار اقتصادی خم می‌شود اما شکسته نمی‌شود! مردم ایران خوب چهره شما و امثال بی‌تدبیرها را شناخته‌اند.
 
گرانی 60 درصدی نان بزرگترین خیانت دولت آقای روحانی در حق مردم است در شرایطی که اقتصاد کشور به جهت شیوع کرونا تعطیل بوده و بسیاری از مردم بیکار و هیچ درآمدی ندارند و امروز جای نان خالی هم در سفره های خالی مردم خالی‌تر از همیشه است...
 
دولت آقای روحانی با نمره بی اعتمادی و عدم شایستگی از طرف مردم ایران مردود شد...

 
محمدرضا عسگری

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1601591
ارسال نظر
نظرات