شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1399/02/02 شناسه خبر: 1601678
فرماندار گالیکش:

رفع مشکل آب شرب روستای قوشه چشمه، مستلزم نگاه فرا مرزی است/ باید مانع هدر رفت بیت المال شد

رفع مشکل آب شرب روستای قوشه چشمه، مستلزم نگاه فرا مرزی است/ باید مانع هدر رفت بیت المال شد
فرماندار گالیکش گفت: رفع مشکل بحران آب شرب روستای قوشه‌چشمه در شهرستان گالیکش و از سرگیری پروژه انتقال شبکه آبرسانی از روستای سوار پائین در شهرستان کلاله، نیازمند نگاه مهربانانه و فارغ از مرزهای شهرستانی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، علی اصغر میرزایی در جلسه مشترک با فرماندار کلاله، گفت: رفع مشکل بحران آب شرب روستای قوشه‌چشمه در شهرستان گالیکش و از سرگیری پروژه انتقال شبکه آبرسانی از روستای سوار پائین در شهرستان کلاله، نیازمند نگاه مهربانانه و فارغ از مرزهای شهرستانی است.

فرماندار گالیکش افزود: اجرای پروژه آبرسانی روستای قوسه چشمه از توابع بخش لوه شهرستان گالیکش، از حوزه آب روستایی شهرستان کلاله در بخش زاوکوه، یک طرح قانونی و بر اساس نظرات کارشناسی، تشکیلاتی و سازمانی در استان است که با مطالعه دقیق و بررسی همه جزئیات و موارد فنی، تامین اعتبار آن نیز در نظر گرفته شده است.

میرزایی تصریح کرد: پروژه آبرسانی روستای قوشه چشمه در مرحله شبکه لوله گذاری پیشرفت خوبی داشته و تنها در فاصله کوتاهی متوقف مانده است و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و ممانعت از اجرای این پروژه، هدر رفت بیت‌المال را در پی دارد.

فرماندار گالیکش تصریح کرد: پروژه آبرسانی روستای قوشه‌چشمه به لحاظ نوع انتقال و موقعیت خاص جغرافیایی که بین دو شهرستان وجود دارد، با نظر مستقیم مسئولین استانی مطالعه و برنامه‌ریزی شده است و نسبت به تامین و تخصیص اعتبار استانی آن نیز اقدام شده است؛ بنابراین اداره کل آب‌و‌فاضلاب روستایی استان بعنوان متولی امر قطعاً در این خصوص پاسخگو خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد از آنجا که یکی از مهمترین اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، توزیع عادلانه خدمات و رفع محرومیت در اقصی نقاط کشور است؛ بنابراین انتظار می‌رود با تلاش و وظیفه‌مندی مسئولین شهرستانی و محلی در راستای اجرای برنامه‌های محرومیت زدایی دولت، با تبیین دلایل توجیهی این طرح، اجرای پروژه آبرسانی روستای قوشه‌چشمه در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیاتی شود.‌‌‌‌‌‌


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1601678
ارسال نظر
نظرات