شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1399/02/02 شناسه خبر: 1601706
مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور:

فعالیت قطارهای مسافربری منطقه شمالغرب کشور منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است

فعالیت قطارهای مسافربری منطقه شمالغرب کشور منوط به تصمیم ستاد ملی کرونا است
خدایی، مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور با اشاره به اینکه تا به امروز هیچ قطار مسافربری از منطقه شمالغرب کشور فعالیت نمی‌کند گفت: قطارهای مسافربری زنجان با دستور ستاد مرکزی و درخواست استانی فعال می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ در مورد راه‌اندازی قطارهای مسافری در منطقه شمالغرب کشور اظهار کرد: در حال حاضر هیچ قطاری در منطقه شمالغرب کشور در حوزه جا‌به‌جایی مسافران فعالیت نمی‌کند.

وی تصریح کرد: تا زمانی که ستاد مرکزی مبارزه به بیماری کرونا تصمیمی بر فعالیت  قطارهای مسافربری نگرفتند هیچ اقدامی نمی‌کنیم؛ تابع ستاد مرکزی مبارزه با کرونا کشور هستیم و تا به امروز اجازه فعالیت داده نشده است.

مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور خاطرنشان کرد: هر تصمیمی در این خصوص گرفته شود مطابق آن عمل خواهیم کرد چرا که جان مسافران اهمیت بالایی دارد و تا زمانی که خطری برای سلامت مردم وجود داشته باشد قطارهای مسافربری فعالیت نخواهند کرد.

وی با بیان اینکه از منطقه شمالغرب هیچ قطاری در جا‌به‌جایی مسافر اعزام نمی‌شود گفت: یک قطار روزانه در مسیر تبریز- تهران فعالیت دارد که از قطارهای زنجان نیست.

خدایی خاطر نشان کرد: اگر درخواست راه اندازی قطارهای مسافربری از سوی استان انجام شود و ستاد مرکزی کرونا هم تصمیم بگیرد که مشکلی ندارد ما آماده راه اندازی قطارهای مسافربری هستیم.

وی خاطر نشان کرد: تا زمانی که شیوع بیماری وجود داشته باشد از راه اندازی قطارها خودداری خواهیم کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1601706
ارسال نظر
نظرات