شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1399/02/02 شناسه خبر: 1601741
استاندار کردستان خبر داد؛

توزیع کمک ۵ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در روستاهای مرزی کردستان

توزیع کمک ۵ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در روستاهای مرزی کردستان
استاندار کردستان از توزیع پنج میلیارد تومان کمک اختصاص داده شده از بنیاد مستضعفان در بین خانوارهای ساکن در ۲۰ کیلومتری شعاع مرزی استان کردستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، بهمن مرادنیا در اولین جلسه شورای استانی نهادهای انقلابی، حمایتی، عمومی و سازمان‌های مردم نهاد با دولت به منظور ساماندهی تسهیلات حمایتی برای اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا گفت: تاکنون بیشترین تمرکز در توزیع بسته‌های معیشتی در شهرها بوده و منبعد باید بخشی از این توزیع بسته‌ها به روستاها هدایت شود و این کار در شهرستان‌ها باید با همکاری سپاه و فرمانداری‌ها انجام شود.

وی افزود: با توجه به شروع ماه مبارک رمضان لازم است بسته‌های معیشتی در زمان کم و به خانوارهای نیازمند واقعی برسد.

مرادنیا با بیان اینکه پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری باید به اقشار ضعیف و طبقات نیازمند برای کاهش آسیب بیماری کرونا کمک کرد و در این راستا قرار است ۳۲ هزار بسته معیشتی به خانوارهای غیر مددجو توزیع شود، ادامه داد: ما علاوه بر توزیع ۲۰ هزار بسته غذایی با کمک استانداری و خیرین توانستیم از بنیاد مستضعفان نیز حدود پنج میلیارد تومان کمک نقدی جذب کنیم.

استاندار کردستان افزود: توزیع پنج میلیارد تومان کمک اختصاص داده شده از بنیاد مستضعفان در بین خانوارهای ساکن در ۲۰ کیلومتری شعاع مرزی آغاز شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1601741
ارسال نظر
نظرات