شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 22:06 منتشر شده در مورخ: 1399/02/02 شناسه خبر: 1601825
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان در واکنش به اعدام شایان سعید پور:

خبر ممانعت از حضور مادر مقتول در زندان سقز برای عفو قاتل کذب محض است

خبر ممانعت از حضور مادر مقتول در زندان سقز برای عفو قاتل کذب محض است
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان خبر ورود مادر مقتول به زندان برای اعلام رضایت و بخشش و ممانعت زندانیان را تکذیب کرد و بیان داشت: مادر مقتول به پدر مقتول وکالت تام داده بوده و بر این اساس حکم قصاص اجرا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد جباری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کردتودی در خصوص حکم قصاص جوان محکوم به قتل عمد در زندان سقز اظهار داشت: این محکوم در زمان قتل بیش از ۱۷ سال سن داشت و برابر قانون عاقل و بالغ بوده و حکم قابل اجرا است.  

وی خبر حضور مادر مقتول در زندان سقز جهت اعلام رضایت و ممانعت زندانیان را تکذیب کرد و افزود : مادر مقتول به پدر مقتول وکالت داده بود و هیچگونه حضور فیزیکی در زندان جهت رضایت نداشتند. 

 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان با تاکید بر اینکه دادگستری کردستان تلاش زیادی برای جلب رضایت اولیای دم این پرونده انجام داده است، گفت : تصمیم خانواده مقتول به اجرای قصاص بود و با توجه به اینکه حق قانونی اولیای دم است ، دستگاه قضا نمی تواند اقدامی غیر از خواست آنها انجام دهد.

 ش‌ - س که صبح امروز در زندان سقز قصاص شد به دلیل قتل عمد محکوم به اعدام شده بود، او یکی از زندانیان فراری اوایل فروردین ار زندان سقز بود که بعد از دستگیری مجدد به زندان بازگردانده شده بود .

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1601825
ارسال نظر
نظرات