شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:52 منتشر شده در مورخ: 1399/02/03 شناسه خبر: 1601909
از طریق بازارچه مرزی ساری‌سو؛

محموله کیت تشخیص کرونا از فرانسه وارد کشور شد

محموله کیت تشخیص کرونا از فرانسه وارد کشور شد
مدیرکل گمرک بازرگان گفت: محموله آزمایشگاهی کیت تشخیص کرونا که از کشور فرانسه خریداری شده، از طریق بازارچه مرزی «ساری‌سو» وارد ایران شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، صادق نامدار صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: این سومین محموله دارویی است که با توافق مدیران مرزی ایران و ترکیه از طریق بازارچه مرزی «ساری‌سو» در ماکو وارد کشور می‌شود تا در اختیار مدیران بخش درمان کشور قرار گیرد.

وی، در ادامه بابیان اینکه این محموله در یک دستگاه کامیون در ۳۸ پالت به وزن حدود ۶ تن وارد شد، افزود: این محموله به ارزش ۴۴۳ هزار و ۶۸۵ یورو پس از پذیرش و تحویل و انجام تشریفات گمرکی با یک کامیون به مقصد گمرک پیام تهران راهی شد.

مدیرکل گمرک بازرگان، عنوان کرد: گمرک بازرگان آمادگی دارد تا همه محموله‌های دارویی را از طریق بازارچه مرزی «ساری‌سو» که در یک کیلومتری بازرگان قرار دارد، وارد کشور کند.

وی، ادامه داد: شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی می‌توانند جهت هماهنگی با گمرک کشور ترکیه و حمل بار دارویی، مشخصات کامیون خود را به گمرک بازرگان اعلام کنند.

نامدار، ابراز داشت: نخستین محموله دارویی خریداری شده از کشور آلمان نیز ۲۰ روز قبل به میزان ۲۶ تن از طریق همین بازارچه وارد کشور شده بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1601909
ارسال نظر
نظرات