شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:52 منتشر شده در مورخ: 1399/02/03 شناسه خبر: 1601985
به همت بسیجیان؛

توزیع نخستین بسته‌های کمک مومنانه در شهرستان لردگان آغاز شد

توزیع نخستین بسته‌های کمک مومنانه در شهرستان لردگان آغاز شد
اولین مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه با جمع آوری بیش از 500 بسته معیشتی وتوزیع آن دربین اقشار مردم محروم و کسانی که در اثر بیماری کرونا دچار عقب‌افتادگی مالی شده بودند به همت خیرین و پایگاه مقاومت بسیج مسجد بقیه الله (عج) شهرستان لردگان آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز، اولین مرحله از کمک مومنانه توسط پایگاه مقاومت بسیج مسجد بقیه الله (عج) شهرستان لردگان جمع‌آوری و در بین نیازمندان شناسایی شده توزیع شد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلاتی که برای اقشار مختلف جامعه به وجود آمد و طبق فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش کمک مومنانه، شهرستان لردگان اقدام به توزیع بیش از 500 بسته حمایت غذایی برای اقشار کم درآمد داشت.

این بسته ها با کمک خیرین، پایگاه مقاومت بسیج مسجد بقیه الله (عج) و حوزه مقاومت بسیج امام علی علیه السلام شهر لردگان تهیه شد و ان شالله به کمک مساجد و کسانی که در این امر خیر کمک کرده‌اند این بسته ها به دست افراد نیازمند خواهد رسید.

بسته های تهیه شده شامل برنج، ماکارونی، رب گوجه ، روغن و یک بسته شیرینی، پودر لباس شویی، نمک و ... می‌باشد که از امشب بین نیازمندان توزیع شده است.
 
 
 
 
 
 
 


انتهای پیام /
https://www.dana.ir/1601985
ارسال نظر
نظرات