شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:46 منتشر شده در مورخ: 1399/02/04 شناسه خبر: 1602316
صبح امروز صورت گرفت:

برگزاری اولین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه در چهارمحال و بختیاری/ توزیع 32 هزار بسته بین نیازمندان

برگزاری اولین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه در چهارمحال و بختیاری/ توزیع 32 هزار بسته بین نیازمندان
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 4 میلیارد و 500 هزار تومان کمک نقدی و غیرنقدی در این راستا درچهارمحال و بختیاری جمع‌آوری شده است و با آن 32 هزار بسته آماده شده که بین اقشار آسیب‌پذیر از بیماری کرونا توزیع ‌می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز؛ سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری صبح امروز در اولین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: رزمایش کمک مومنانه از روز میلاد امام زمان با رمز "یا صاحب الزمان" شروع شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
 
وی تصریح کرد: تاکنون 4 میلیارد و 500 هزار تومان کمک نقدی و غیرنقدی در این راستا درچهارمحال و بختیاری جمع‌آوری شده است و با آن 32 هزار بسته آماده شده که بین اقشار آسیب‌پذیر از بیماری کرونا توزیع ‌می‌شود.
 
سردار اکبری ادامه داد: این رزمایش به صورت نمادین برای ورود به ماه رمضان و با هدف کمک به نیازمندان و هم‌وطنان برگزار شده است.
 
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری از مردم استان خواست کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های اعلام شده و کمک‌های غیرنقدی را به پایگاه‌های بسیج محله اهدا کنند.
 
 انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1602316
ارسال نظر
نظرات