شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:20 منتشر شده در مورخ: 1399/02/04 شناسه خبر: 1602366
جزئیات زمان پخش ادعیه در ماه رمضان؛

زمان پخش ترتیل جزء خوانی قرآن / ادعیه و مناجات خوانی شبکه‌های سیما در ماه رمضان

زمان پخش ترتیل جزء خوانی قرآن / ادعیه و مناجات خوانی شبکه‌های سیما در ماه رمضان
شبکه‌های مختلف سیما در آستانه ماه میهمانی خدا، ماه دعا و نیایش، برنامه‌های ادعیه، مناجات خوانی و جزء خوانی خود را اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شبکه یک سیما در ماه مبارک رمضان، ترتیل جزء خوانی قرآن کریم را هر روز بعد از اذان صبح به صورت زنده از حرم مطهر امام رضا (ع) و از صحن انقلاب بارگاه ملکوتی امام هشتم شیعیان (ع) برای مومنان خداجو پخش می‌کند.

آوای ملکوتی قرآن در شبکه دو سیما هم از ساعت ۱۰:۳۰ صبح از شهر طبس و از امامزاده حسین ابن موسی الکاظم به صورت زنده طنین انداز می‌شود. (امام زاده حسین از فرزندان امام موسی کاظم (ع) و از برادران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) است.)

شبکه سه سیما جزء خوانی قرآن کریم را از ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه و از شهر مقدس قم بارگاه مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها) به صورت زنده پخش می‌کند.

حرم مطهر احمدابن موسی (ع) از شیراز هم آیات مبارکه قرآن را از ساعت ۱۲ برای روزه داران و مومنان عزیز به صورت زنده از قاب شبکه چهار پخش می‌کند.

در شبکه پنج سیما هم مراسم ترتیل جزء خوانی قرآن کریم از ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه و از حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و از شهرری به صورت زنده پخش می‌شود.

شبکه قرآن و معارف سیما هم ترتیل جزءخوانی آیات کلام الله مجید را هر روز در سه نوبت پخش می‌کند. نخستین پخش جزء خوانی قرآن در شبکه قرآن و معارف سیما از مسجد مقدس جمکران و بعد از اذان صبح به صورت زنده خواهد بود. پخش دوم به صورت زنده از ساعت ۱۱:۲۰ دقیقه و از بارگاه ملکوتی شمس الشموش و از شهر مقدس مشهد خواهد بود.

پخش سوم ترتیل جزءخوانی قرآن کریم این شبکه هم ساعت ۱۸ است که برای عاشقان و روزه داران از حرم مطهر امام خمینی (ره) پخش می‌شود.

شبکه افق ترتیل جزءخوانی کلام الله را ساعت ۱۶ از حرم مطهر امام رضا (ع) به صورت زنده پخش می‌کند.

روزه داران عزیز هر روز ساعت ۱۵ می‌توانند از شبکه امید آیه‌های رحمت الهی را از حرم مطهر حضرت معصومه (س)بشنوند.

بر اساس این گزارش، مداحی و مناجات خوانی سماواتی و نریمانی از ساعت ۲۳:۴۵ تا ۲۰ دقیقه بامداد از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

شبکه دو سیما هم مداحی و مناجات خوانی حاج محمود کریمی را هر بامداد ساعت یک پخش می‌کند.

مناجات خوانی میثم مطیعی در ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

روزه داران ماه مبارک رمضان در ماه ضیافت الهی از ساعت ۲۴ تا یک بامداد با صدای گرم حاج مهدی سلحشور، مناجات‌های حضرت امیر (ع) را زمزمه خواهند کرد که این برنامه از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.

در ساعت ۲ بامداد هم این شبکه مداحی و مناجات خوانی حاج منصور ارضی را برای علاقه‌مندان پخش می‌کند.

https://www.dana.ir/1602366
ارسال نظر
نظرات