شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1399/02/04 شناسه خبر: 1602415

آغاز رزمایش کمک مومنانه در شهرستان بروجن/ 700 بسته غذایی توزیع شد + تصاویر

آغاز رزمایش کمک مومنانه در شهرستان بروجن/ 700 بسته غذایی توزیع شد + تصاویر
سرهنگ اسماعیل عظیمی فرمانده سپاه ناحیه بروجن، گفت: در مرحله اول رزمایش مواسات و کمک مومنانه 700 بسته غذایی در بین نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بروجن در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، گفت: مرحله اول رزمایش مواسات و کمک مومنانه با رمز "یا صاحب الزمان (عج)" آغاز شد.
 
سرهنگ عظیمی افزود: در مرحله اول این رزمایش 700 بسته غذایی با کمک 1 میلیارد و 200 میلیون ریالی خیران و مردم نوع‌دوست شهرستان بروجن تهیه و در بین افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شد.وی با تقدیر از مشارکت مردم، کمیته امداد امام خمینی (ره) و موسسه‌های خیریه در برگزاری این طرح حمایتی، افزود: 70 پایگاه مقاومت بسیج و 5 مرکز نیکوکاری در سطح شهرستان بروجن در جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مشارکت داشتند.
 
فرمانده سپاه ناحیه بروجن همچنین از برگزاری مرحله دوم و سوم این رزمایش در ماه مبارک رمضان خبر داد و اضافه کرد: تا پایان این طرح 4 هزار بسته حمایتی به ارزش ریالی 4 میلیارد ریال تهیه و در بین نیازمندان توزیع می‌شود.عظیمی، گفت: شهروندان گرامی جهت مشارکت در این طرح معنوی کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به شماره حساب‌ اعلام شده و یا پایگاه‌های مقاومت بسیج اهدا کنند.

 

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1602415
ارسال نظر
نظرات