شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 21:08 منتشر شده در مورخ: 1399/02/05 شناسه خبر: 1602724
منتخب مردم شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس یازدهم:

پرتاب ماهواره نظامی نور دستاورد بزرگی است/ فضایی شدن سپاه گفتمان خودباوری را تقویت کرد

پرتاب ماهواره نظامی نور دستاورد بزرگی است/ فضایی شدن سپاه گفتمان خودباوری را تقویت کرد
پرویز اوسطی منتخب مردم شهرستانهای قروه و دهگلان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پرتاب ماهواره نظامی نور به فضا توسط سپاه پاسداران را دستاورد بزرگی دانست و گفت: بی شک این دستاورد ارزشمند در سال مزین به جهش تولید، گفتمان خودباوری و خود اتکایی را تقویت و نشان از خیزش ملی برای رسیدن به اهداف و آرمان های کشور به عنوان راهبرد اصلی در شرایط کنونی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پرویز اوسطی منتخب مردم شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کُردتودی، ضمن تبریک به محضر رهبر معظم انقلاب و ملت سرافراز ایران اسلامی و فرزندان راستین این مرز وبوم بهجهت فضایی شدن سپاه پاسدارن, پرتاب نخستین ماهواره نظامی نور به فضا توسط سپاه پاسداران را دستاوردی بزرگ برای ایران دانست.

اوسطی افزود: پرتاب موفقیت آمیز "ماهواره نور"  توسط سبز پوشان و نخبگان خستگی ناپذیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بار دیگر تفوق، برتری نظامی، علمی و فناوری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات رساند و مسیر رشد و پیشرفت صنعت فضایی کشور را بیش از پیش هموار نمود.
وی با بیان اینکه این پرتاب با موفقیت در مدار زمین قرار گرفته است, گفت: این اقدام  تحولی نوین در عرصه فضایی و پیشرفت اخیر ایران اسلامی در زمینه  موشکی خواهد بود. 
منتخب مردم شهرستانهای قروه و دهگلان اظهار داشت: بی شک این دستاورد ارزشمند در سال مزین به جهش تولید، گفتمان خودباوری و خود اتکایی را تقویت و نشان از خیزش ملی برای رسیدن به اهداف و آرمان های کشور به عنوان راهبرد اصلی در شرایط کنونی دارد.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1602724
ارسال نظر
نظرات