شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1399/02/06 شناسه خبر: 1602786
منتخب مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم:

پرتاب ماهواره نور بیانگر قدرت دانش فضایی در ایران است

پرتاب ماهواره نور بیانگر قدرت دانش فضایی در ایران است
بهزاد رحیمی منتخب مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم با اشاره به قدرت دانش فضایی ایران، عنوان کرد: اقدام سپاه درپرتاب ماهواره نور گامی بلند در جهت خودکفایی و پیشرفت کشور به شمار می رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهزاد رحیمی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار کرد: برای دستیابی به علوم روز باید در حوزه دانش فضایی بتوانیم فعال باشیم و توفیقاتی را به دست آوریم و الی کشوری که نتواند در این حوزه موفق باشد باید برای کسب دانش از ماهواره‌ های دیگر کشورها استفاد کند.

وی افزود: با توجه به دشمنی آشکار آمریکا و دیگر بدخواهان نظام با جمهوری اسلامی ایران طبیعی است که در استفاده از ماهواره دیگر کشورها با محدودیت بیشتری مواجه هستیم و درست این است که بتوانیم روی پای خود بایستیم.

وی در ادامه بیان کرد: سپاه پاسداران به عنوان فرزند برومند ایران اسلامی در طول بیش از ۴۰ سال گذشته همواره در حراست از عزت، شرف و تمامیت ارضی ایران و آرمان‌های انقلاب اسلامی مجاهدانه و ایثارگرانه به تکلیف خود عمل کرده است، این نهاد مقدس در راستای منویات رهبری معظم انقلاب در سختی‌ها و تنگناها و کینه‌توزی‌های دشمنان همواره در کنار مردم و یاور و مددکار آنان بوده است.

منتخب مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم تاکید کرد: پرتاب موفقیت آمیز اولین ماهواره نظامی "نور" توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک دستاورد بزرگی بود که برای اولین بار در جمهوری اسلامی ایران کسب شد و سیلی بزرگ دیگری بر پیکره دشمنان و افتخاری ارزشمند برای دوستداران انقلاب اسلامی است.

رحیمی  ضمن پاسداشت موفقیت غرورآفرین سپاه پاسداران در عرصه صنعت فضایی کشور بیان داشت: این موفقیت بزرگ علمی را به محضر ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(حفظه الله تعالی)، فرماندهان نیروهای مسلح، نخبگان نیروی فضایی سپاه عزیز و ملت شریف ایران اسلامی تبریک می‌گویم و توفیق روزافزون نیروهای مومن، انقلابی و متعهد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه‌ی حوزه‌ها به ‌خصوص حوزه فضایی را از درگاه ایزد منان خواستارم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1602786
ارسال نظر
نظرات