شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 11:52 منتشر شده در مورخ: 1399/02/06 شناسه خبر: 1602857
مدیرکل صدا وسیمای خراسان‌جنوبی مطرح کرد

پخش 59 عنوان برنامه ویژه ماه مبارک رمضان از صدا و سیمای خراسان‌جنوبی

پخش 59 عنوان برنامه ویژه ماه مبارک رمضان از صدا و سیمای خراسان‌جنوبی
آیینه‌دار گفت: در ماه مبارک رمضان ۲۹ هزار دقیقه ویژه برنامه اعم از تولیدی و تامینی در ۵۹ عنوان از صدا، سیما و فضای مجازی خراسان‌جنوبی برای مخاطبان پخش خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا آیینه‌دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان، در خصوص برنامه های صدا وسیمای خراسان‌جنوبی برای ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: امسال در ماه مبارک رمضان برنامه‌های تولیدی و تامینی مختلف و متنوعی از صدا ، سیما و فضای مجازی برای مخاطبان رسانه ملی در استان تدارک دیده شده است.

 
وی افزود: در ماه مبارک رمضان ۲۹ هزار دقیقه ویژه برنامه اعم از تولیدی و تامینی در ۵۹ عنوان از صدا و سیما و فضای مجازی برای مخاطبان پخش خواهد شد.
 
مدیر کل صدا و سیمای خراسان‌جنوبی بیان کرد: از این ۲۹ هزار دقیقه، ۱۸ هزار دقیقه تولیدی است که بخشی از آن‌ها به صورت زنده پخش می‌شود.
 
آینه‌دار با بیان این‌که برنامه‌ها و میان برنامه‌هایی با عنوان مکتب شهید سلیمانی نیز برای مردم در این ایام پخش خواهد شد، عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان این برنامه‌ها به یاد دو هزار شهید خراسان‌جنوبی به روی آنتن خواهد رفت.
 
وی از پخش ویژه برنامه افطار و نسیم رحمت ویژه برنامه سحرگاهان ماه مبارک رمضان است که از سیمای استان خبر داد و افزود: جمع خوانی و ترتیل خوانی قرآن کریم از شبکه استانی و دو سیما هر روز ساعت ۳۰: ۱۰ به صورت زنده پخش می‌شود.
 
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی اظهار کرد: ویژه برنامه “شهر یار” در افطار‌ها و “نسیم سحری” در سحر‌های ماه مبارک رمضان از جمله برنامه‌هایی است که در ماه مبارک رمضان از صدا وسیمای شبکه خاوران پخش خواهد شد.
 
آیینه دار گفت: برنامه‌های رادیویی، سخنرانی مذهبی، تولید و پخش مستند‌هایی در خصوص فرهنگ انفاق و دستگیری از نیازمندان نیز از دیگر برنامه‌های صدا و سیمای خراسان‌جنوبی است.
 
وی خاطرنشان کرد: برای اجرای موفق طرح‌ها و پویش‌های استان از جمله رزمایش کمک مومنانه، مواسات و پویش مهربانی نیز پشتیبانی و اطلاع رسانی خواهیم کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1602857
ارسال نظر
نظرات