شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1399/02/06 شناسه خبر: 1602945
مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه عنوان کرد؛

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در کرمانشاه/ برخورد جدی با سودجویان

اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در کرمانشاه/ برخورد جدی با سودجویان
قهرمان شاهی از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قهرمان شاهی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: طی ماه فروردین ۲۵۰ فقره پرونده در بحث تخلفات کالا و خدمات تشکیل شده که ۸۰ درصد آنها با جریمه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مختومه شده است.

وی از تشکیل ۶۴ پرونده قاچاق کالا و ارز خبر داد که جریمه آنها بیش از چهار میلیارد ریال بوده است، افزود: همچنین ۶۰ پرونده تخلف در حوزه بهداشت، درمان و دارو با جریمه ۸۲ میلیون ریال تشکیل شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بیان داشت: ۸۰ درصد پرونده‌های قاچاق کالا مربوط به احتکار ماسک، دستکش، الکل و مواد ضدعفونی کننده بوده است.

این مسئول عنوان کرد: همچنان با موارد گران‌فروشی و احتکار ماسک، دستکش، الکل و مواد ضدعفونی کننده به طور جدی برخورد می‌شود.

شاهی درباره اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان گفت: این طرح به صورت هماهنگ در اقصی نقاط استان با همکاری دادستانی، نیروی انتظامی، اتاق اصناف، سازمان صمت، دانشگاه علوم پزشکی و دامپزشکی اجرا می‌شود.

وی هدف از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه رمضان را برخورد با افراد سودجو در عرضه کالاهای ضروری و مایحتاج مردم دانست و گفت: عمده نظارت‌ها بر واحدهای عرضه کننده لبنیات، گوشت، خرما، برنج، روغن، شکر و زولبیا و بامیه انجام می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: روزانه چهار اکیپ گشت تعزیرات حکومتی در دو شیفت صبح و عصر بازار را رصد می‌کنند.

شاهی با تاکید بر برخورد با افراد سودجو برابر مقررات و قوانین تصریح کرد: همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا درصدد اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و برخورد با صنوف متخلف هستیم.

وی افزود: مردم با مشاهده هر گونه تخلفات احتمالی، موارد را از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ یا تلفن ۱۳۵ و ۱۲۴ اطلاع‌رسانی کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1602945
ارسال نظر
نظرات