شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 10:56 منتشر شده در مورخ: 1399/02/07 شناسه خبر: 1603218
فرماندار گالیکش:

بخش بزرگی از پیشرفت های جامعه مرهون تلاش های قشر کارگری است

بخش بزرگی از پیشرفت های جامعه مرهون تلاش های قشر کارگری است
فرماندار گالیکش گفت: کارگران به عنوان بازوان توانمند و زحمتکش جامعه، نقش مهم و انکار ناپذیری در رشد، شکوفایی و تعالی این نظام مقدس دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، علی اصغر میرزایی در دیداری صمیمی با نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایان که با حضور رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: بخش اعظمی از موفقیت‌ها و پیشرفت‌های بدست آمده در جامعه، مرهون تلاش‌ها و مجاهدت‌های فداکارانه  قشر زحمتکش کارگری است.

وی با اشاره به این که بدون شک خواستن توانستن است، افزود: دستیابی به استقلال ملی هر کشور و هدایت آن به سمت و سوی خودکفایی و اقتدار، تنها به دست توانای کارگران زحمتکش و متخصصان پرتلاش جامعه میسر خواهد شد.

میرزایی خاطرنشان کرد: نقش کارگران و کارفرمایان در توسعه تولید و کار  و عملی شدن مولفه‌های اقتصادی و موفقیت جامعه بسیار مهم و غیر قابل انکار است.

وی تصریح کرد: با مروری بر تاریخ و تجارب می‌توان به این واقعیت دست یافت که تکنولوژی و پیشرفت در زمینه‌های مختلف، صرفاً در انحصار دنیای غرب و ابرقدرت‌های جهان بوده و تحریم‌های ظالمانه علیه کشور نیز نمونه بارز این شیوه استکباری است، از این‌رو بهره‌گیری از ابتکارات و خلاقیت‌های بومی و ملی بسیار حائز اهمیت و سرنوشت‌ساز خواهد بود.

گفتنی است در پایان این جلسه علی‌اصغر میرزایی فرماندار گالیکش ضمن استماع مطالبات و مشکلات مطرح شده از سوی نمایندگان کارگران و کارفرمایان، به برخی از موارد پاسخ داد. همچنین مقرر شد پیگیری‌های لازم در جهت رفع موارد مطروحه صورت گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603218
ارسال نظر
نظرات