شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1399/02/07 شناسه خبر: 1603309
مدیرکل میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری:

راه برای سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری باز شود

راه برای سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری باز شود
مهرداد جوادی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری گفت: سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری در صورت عدم توانایی مالی می توانند طرح را واگذار کرده یا به صورت مشارکتی ادامه کار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ مهرداد جوادی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری صبح امروز طی نشست تعیین تکلیف تسهیلات قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار روستایی و عشایری از بررسی وضعیت تسهیلات قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار روستایی خبر داد و گفت: بررسی وضعیت تسهیلات  طرح های دشتی دو هتل دوستاره، ایل‌بگی و نگین زاینده رود  از منابع  صندوق توسعه ملی انجام شد.

وی افزود: سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری در استان به منظور دریافت تسهیلات بانکی و تکمیل مشخصات خود در سامانه کارا اقدمات لازم را انجام دهند و مسئولیت کوتاهی هر کدام از متقاضیان سرمایه‌گذاران در تکمیل و ارسال مدارک در سامانه کارا بر عهده سرمایه‌گذاران مربوطه است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری گفت: متقاضیان سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در استان که توان مالی مطلوبی برای ادامه کار ندارند لازم است که یک شریک جوادی یادآور شد را برای خود در نظر گرفته و یا طرح را به افراد با توانایی مالی بالا واگذار کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603309
ارسال نظر
نظرات