شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1399/02/07 شناسه خبر: 1603326

روایت یک کاربر توییتری از تیم رسانه‌ای آذری جهرمی/ کانال‌های زنجیره‌ای که در خدمت وزیر جوان هستند+عکس

روایت یک کاربر توییتری از تیم رسانه‌ای آذری جهرمی/ کانال‌های زنجیره‌ای که در خدمت وزیر جوان هستند+عکس
یکی از کاربران شبکه های اجتماعی با یک جستجو در کانال های مختلف روایت جدیدی از بازنشر هماهنگ نامه غیر کارشناسانه 128 استاد دانشگاه در کانال های پر بازدید و پر مخاطب با لینک خبرگزاری دولت را در رشته توییتی منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با شیوع کرونا و خانه نشینی بسیاری از اقشار مردم و صاحبان کسب و کارها، تمایل آنها برای استفاده از اینترنت نیز بالاتر رفت، در همین راستا گلایه ها از کندی سرعت اینترنت هم افزایش یافت.

جنجال کندی اینترنت و راه کارهای موجود برای افزایش سرعت و کیفیت آن از زمان های گذشته وجود داشته است اما این باز آذری جهرمی وزیر پر حاشیه دولت که نوک پیکان انتقادات مردم به سمت وی نشانه رفته بود ادعای جدیدی درباره افزایش سرعت اینرتنت مطرح کرد؛ وی مدعی شد که شبکه‌ موبایل به حداکثر میزان ظرفیت نامی خود رسیده است و تنها راه افزایش ظرفیت پهنای باند،اضافه کردن فرکانسی است که در اختیار صداوسیماست.

در همین راستا بسیاری از کارشناسان افزایش سرعت اینترنت با استفاده از فرکانس‌ها را امری غیر معقول دانستند چرا که ظرفیت فرکانس‌ها کاملاً محدود بوده و هیچ کشوری از این روش استفاده نمی کند بلکه روش بهتر که افزایش فیبرهای نوری است جایگزین این روش شده که بسیار به صرفه تر نیز خواهد بود.

با افزایش موج انتقادات نسبت به این اظهار نظر آذری جهرمی، خبرگزاری دولتی ایرنا خبری مبنی بر درخواست 128 استاد دانشگاه به رئیس صدا و سیما برای استفاده از فرکانس ها منتشر کرد که در این خبر هم بر نایاب و باارزش بودن فرکانس ها تأکید شده بود.

در همین راستا یکی از کاربران شبکه های اجتماعی با یک جستجو در کانال های مختلف روایت جدیدی از بازنشر هماهنگ نامه غیر کارشناسانه 128 استاد دانشگاه در کانال های پر بازدید و پر مخاطب با لینک خبرگزاری دولت را در رشته توییتی منتشر کرد.

احمد کارآمد توییتی نوشت: «‏ در بین تولیدات رسانه‌ای که جریان منتسب به آقای آذری جهرمی منتشر شده است یک کلیپ با عنوان "چگونه صداوسیما مانع اصلی توسعه‌ی اینترنت در کشور شده است" بیش بقیه در کانال‌های زنجیره‌ای دولت باز نشر شده است».

این کاربر توییتری در ادامه به انتشار محتوای نامه 128 استاد نیز اشاره کرده و شبکه منتسب به آذری جهرمی در توییتر را معرفی کرد.

وی در توضیح انتشار این محتوا نوشت: «وقتی می‌گم جهرمی یک تیم رسانه ای متشکل از کانال های زنجیره ایی تلگرام داره از چی صحبت می کنیم!
 "نامه ۱۲۸ استاد برجسته دانشگاه به صداوسیما در مورد فرکانس های ۷۰۰ و ۸۰۰" رو ساعت ۳:۴۳ بعد از ظهر اولین کانال منتشر و در ظرف ۴۵ دقیقه همه ظرفیت تلگرامی دولت و جهرمی خبر را منتشر می کنند!
‏کانال خبرفوری که خودش سایت داره و محض رضای خدا به هیچ کس لینک نمی ده ، اومده لینک داده به سایت ایرنا که متن نامه رو منتشر کرده!
اونوقت انتظار دارید باور کنیم این نامه خودجوش بوده و خودجوش هم داره پخش می شه؟
نظر شما چیه آقای جهرمی؟»

 

 

 

انتهای پیام/ط

https://www.dana.ir/1603326
ارسال نظر
نظرات