شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:31 منتشر شده در مورخ: 1399/02/07 شناسه خبر: 1603327
مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی:

870 مددجوی آسیب دیده از کرونا در خراسان‌جنوبی حمایت مالی شدند

870 مددجوی آسیب دیده از کرونا در خراسان‌جنوبی حمایت مالی شدند
عرب نژاد گفت: ۸۷۰ مددجوی آسیب دیده ازویروس کرونا از حمایت‌های مالی بهزیستی خراسان‌جنوبی بهره‌مند شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، علی عرب نژاد مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ۸۷۰ مددجوی آسیب دیده ازویروس کرونا از حمایت‌های مالی بهزیستی خراسان‌جنوبی بهره‌مند شدند.

 
وی افزود: در این شرایط لازم است در راستای بهره‌گیری از ظر فیت‌های بین بخشی و مسئولیت اجتماعی سایر سازمان‌ها و نهاد‌های فعال در عرصه رفاه و سلامت اجتماعی کشور به منظور تقویت و گسترش حمایت همه جانبه از آحاد جامعه هدف همکاری‌های لازم انجام شود.
 
اختصاص 3 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد مستضعفان
 
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی بیان کرد: در شرایط بحران شیوع ویروس کرونا با پیگیری‌های صورت گرفته مبلغ یک میلیارد و 250 میلیون ریال از محل اعتبارات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و یک میلیارد و 950 میلیون ریال از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان برای پرداخت به مددجویان تحت حمایت بهزیستی اختصاص یافت.
 
عرب نژاد عنوان کرد: این مبالغ جهت جبران آسیب‌های ناشی از بحران کرونا و جبران بخشی از خسارت‌های اقتصادی تحمیل شده، توسط سازمان بهزیستی کشور به این استان اختصاص یافته است. 
 
وی اظهار کرد: اقدامات لازم جهت توزیع شهرستانی این اعتبارات طی جلسات ستادی و ویدئوکنفرانسی با روئسای شهرستان‌ها برگزار و هماهنگی لازم بابت ثبت درخواست پرداخت در سامانه‌های الکترونیک در حال انجام است.
 
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: مبالغ بین ۳ تا 5 میلیون ریال تا تاریخ دهم اردیبهشت ماه، نقداً و بصورت متمرکز توسط بهزیستی کشور به حساب ذینفعان واریز خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1603327
ارسال نظر
نظرات