شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 19:21 منتشر شده در مورخ: 1399/02/07 شناسه خبر: 1603432
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

شناسایی بیش از ۲۵ هزار خانوار توسط پایگاه های مقاومت سپاه کردستان

شناسایی بیش از ۲۵ هزار خانوار توسط پایگاه های مقاومت سپاه کردستان
فرمانده سپاه کردستان گفت: با کمک پایگاه‌های مقاومت رزمایش سراسری کمک مومنانه در ۲۳ فروردین ماه امسال آغاز شد و ۲۵ هزار و ۸۰۵ خانوار شناسایی شدند که پس از بررسی‌های دقیق و هماهنگی با کمیته امداد و بهزیستی ۱۸ هزار و ۸۲۰ خانوار تایید شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، سردار سید صادق حسینی بعد از ظهر امروز در اجرای مرحله اول رزمایش بزرگ مومنانه که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، معاون سیاسی امنیتی استاندار و تعدادی از مسوولان در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری در سخنان نیمه شعبان خود فرمودند؛ چه خوب است یک رزمایش گسترده در کشور برای مواسات و هم دلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا به وجود اید که اگر این اتفاق بیفتد خاطره خوبی را در ذهنها به جا خواهد گذاشت.

وی گفت: همزمان با سراسر کشور در تاریخ ۲۳فروردین ماه رزمایش سراسری کمک مومنانه آغاز شد.
 
فرمانده سپاه کردستان افزود: توسط پایگاههای مقاومت ۲۵هزار و ۸۰۵ خانوار شناسای شدند که پس از بررسی و هماهنگی با کمیته امداد و بهزیستی ۱۹ هزارو ۸۲۰ خانوار تایید شدند.
 
سردار حسینی خاطر نشان کرد: ۱۵هزارو ۱۷۰ بسته معیشتی آماده توزیع میباشد که تعداد۱۲ هزار و ۶۵۰بسته توسط سپاه و ۲ هزارو ۵۲۰ بسته کمک مردمی و خیرین بوده است که این اقلام برای هر بسته شامل ۴ کیلو گوشت مرغ، دو کیلو نیم گوشت قرمز ، ده کیلو برنج، یک بسته خرما، دو بسته ماکارونی و دو قوطی رب گوجه فرنگی است.
 
وی گفت: ارزش این بسته‌ها ۴۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال است که در بین اقشار آسیب‌پذیر توزیع خواهد شد.
 
فرمانده سپاه کردستان همچنین تولید ۸۰۰ دست لباس بیمارستانی، ۹ هزار و ۵۰۰ شیلد، فعالیت ۱۰ هزار و ۵۰۲ نفر روز در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و تولید و توزیع ۲۳ هزار و ۲۸۸ لیتر آب ژاول را از دیگر اقدامات سپاه بیت‌المقدس کردستان در ایام کرونایی استان برشمرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1603432
ارسال نظر
نظرات