شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 19:32 منتشر شده در مورخ: 1399/02/07 شناسه خبر: 1603458
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در طرح کمک مؤمنانه تأکید کرد؛

سبز پوشان سپاه همیشه و همه وقت در کنار مردم بوده اند

سبز پوشان سپاه همیشه و همه وقت در کنار مردم بوده اند
معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: سپاه نهادی مردمی بوده و در همه عرصه ها حاضر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، حسین خوش‌اقبال عصر امروز در مراسم آغاز مرحله اول رزمایش بزرگ کمک مومنانه سپاه بیت‌المقدس در کردستان اظهار کرد: سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره در کنار مردم بوده و برای یاری رساندن به نیازمندان پیش قدم بود اند.

وی افزود: سپاه و بسیج با تمام ظرفیت به میدان مبارزه با ویروس کرونا آمده و به یاری مردم نیازمند شتافته است.

خوش اقبال اعلام کرد: در مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه شاهد توزیع بیش از 12 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان کردستانی هستیم و امیدواریم تا ریشه کنی ویروس کرونا این همدلی و هماهنگی بین نهادها در استان تداوم داشته باشد.

وی افزود: انجام این اقدام خیرخواهانه در ماه مبارک رمضان و در شرایط سخت معیشتی نیازمندان جامعه اقدامی بسیار پسندیده و قابل تقدیر است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: هم اکنون همه دستگاه‌ ها و سازمان‌ ها با بسیج تمام امکانات برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا وارد میدان شده‌اند و امیدواریم در سایه مشارکت حداکثری مردم شاهد ریشه کنی این ویروس در جامعه باشیم.

ماموستا فایق رستمی امام جمعه سنندج و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری نیز در این مراسم از اقدامات شبانه روزی نیروهای سپاه و بسیج در یاری رساندن به مردم استان تقدیر کرد و گفت: بر اساس آیات قرآنی و احادیث نبوی یاری رساندن به نیازمندان دارای اجر بزرگی است.

وی افزود: سپاه همیشه منشأ برکت در کشور بوده است و این اقدام خداپسندانه این نهاد انقلابی در ماه مبارک رمضان شایسته تقدیر است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603458
ارسال نظر
نظرات