شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:10 منتشر شده در مورخ: 1399/02/08 شناسه خبر: 1603541
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف کرمانشاه خبر داد؛

توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان در ۱۰۰ واحد صنفی

توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان در ۱۰۰ واحد صنفی
رامین پهلوانی گفت: ۱۰۰ واحد صنفی در کرمانشاه کالاهای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان را توزیع می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رامین پهلوانی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: نظارت‌های ویژه ماه مبارک رمضان از یک هفته گذشته آغاز شده بر همین مبنا واحدهای عرضه کالاهای اساسی نظیر گوشت، برنج، شکر، روغن و… به طور ویژه مورد نظارت قرار گرفته است.

وی از ورود کالاهای اساسی توسط ستاد تنظیم بازار نظیر برنج، مرغ، شکر، گوشت یخ زده و روغن خبر داد و افزود: این اقلام به منظور توزیع در اختیار ۱۰۰ واحد صنفی خواربار قرار خواهد گرفت.

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان کرمانشاه گفت: ۱۲۴۴ تن برنج و یک هزار و ۲۴۴ تن شکر برای توزیع میان مردم استان در نظر گرفته شده است.

این مسئول تصریح کرد: طی روزهای اخیر شاهد افزایش خودسرانه برنج پاستانی و هندی بودیم در حالی که نباید این گونه باشد زیرا این برنج‌ها با چهار هزار و۲۰۰ تومانی خریداری شده و حق افزایش قیمت آن را ندارند.

وی عنوان کرد: در این راستا گشتهای مشترک با همکاری تعزیرات حکومتی، سازمان صمت و پلیس اماکن تشکیل شده و با افراد متخلف برخورد و پرونده‌های آنها به تعزیرات حکومتی ارجاع می‌شود.

رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان کرمانشاه ادامه داد: تاکنون ۲۵ پرونده تخلف گران فروشی برنج و شکر توسط گشتهای اتاق اصناف و بیش از ۱۵۰ پرونده توسط بازرسان سازمان صمت تشکیل شده است.

پهلوانی تعداد تیم‌های گشتی تا ۱۵ تیم اعلام وبیان کرد: مردم می‌توانند هرگونه موارد گران فروشی را از طریق سامانه ۱۲۴ و ۳۸۲۵۸۸۴۰ اطلاع رسانی کنند تا در اسرع وقت با افراد متخلف برخورد شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603541
ارسال نظر
نظرات