شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:10 منتشر شده در مورخ: 1399/02/08 شناسه خبر: 1603610
عالم برجسته اهل سنت کردستان:

رزمایش کمک مؤمنانه نماد همراهی همیشگی سپاه با نیازمندان است

رزمایش کمک مؤمنانه نماد همراهی همیشگی سپاه با نیازمندان است
ماموستا سید احسن حسینی عضو شورای افتای اهل سنت کردستان گفت: سپاه همیشه در کنار نیازمندان و فقرا بوده و رزمایش کمک مؤمنانه نمادی واقعی از این همراهی هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ماموستا سیداحسن حسینی در گفت و گو با خبرنگار کُردتودی، اظهار کرد: سپاه پاسداران و مجموعه بسیج طی چهار دهه از عمر خویش منشأ برکات بسیاری برای ملت ایران بوده اند.

وی افزود: این نهاد انقلابی در تمامی عرصه های اجتماعی حضوری همیشگی داشته و هرگاه در جامعه نیازی احساس شده به یاری نیازمندان آمده است.

ماموستا حسینی خاطرنشان کرد: ارائه کمک های معیشتی به نیازمندان از جمله اموری است که سپاه و بسیج در ایام مختلف سال عملی می کند و در این برهه زمانی نیز که جامعه ما با ویروس کرونا مواجه شده است شاهد تلاش های شبانه روزی نیروهای سپاه در خدمت رسانی به مردم هستیم.

وی افزود: رزمایش کمک مؤمنانه و توزیع ده ها هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان جامعه اقدامی پسندیده است که با محوریت پایگاه های بسیج در نقاط شهری و روستایی آغاز شده است و در این ایامی تسکینی بر دردهای معیشتی مردم است.

این روحانی برجسته اهل سنت کردستان از خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای محرومیت زدایی و توسعه استان تقدیر کرد و گفت: امیدواریم با روحیه ای جهادی و بسیج همه ظرفیت ها در کردستان بتوانیم روز به روز شاهد پیشرفت و تعالی باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603610
ارسال نظر
نظرات