شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 12:45 منتشر شده در مورخ: 1399/02/08 شناسه خبر: 1603649
منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس یازدهم:

موفقیت در عرصه نظامی الگویی برای سایر عرصه‌ها باشد/ پرتاب ماهواره نور "ما می‌توانیم" را عملی کرد

موفقیت در عرصه نظامی الگویی برای سایر عرصه‌ها باشد/ پرتاب ماهواره نور "ما می‌توانیم" را عملی کرد
حجت الاسلام نصیرایی گفت: مهم ترین پیام پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور به دوستان انقلاب اسلامی این است که "ما می‌تواینم" مشروط به این که حرکت جهادی داشته و به معنای واقعی به دنبال کسب علم باشیم و از خدا کمک بخواهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین مجید نصیرایی منتخب مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان، در خصوص پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور به فضا توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: پیام پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور به دشمنان داخلی و خارجی و همچنین دوستداران انقلاب این است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علی‌رغم تمام تهدیدها، تحریم ها، فشارها و مراقبت‌هایی که دشمنان نظام و انقلاب و عوامل درونی این نظام در قالب اقداماتی از جمله نفوذ داشتند و می‌خواستند نگذارند انقلاب اسلامی قدم های بزرگی در خودکفایی و استقلال داشته باشد، نشان داد با تلاش جهادی، توسل، میدان دادن به جوان‌ها و تبعیت محض از فرمایشات و منویات امامین انقلاب می‌شود کارهای بسیار بزرگی انجام داد.

وی افزود: پرتاب ماهواره نور یکی از صدها اقدامات مبارکی است که در این انقلاب و نظام به دست جوان‌های انقلابی، مومن، متدین و متخصص انجام شده است.

منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس یازدهم بیان کرد: پیام دیگر پرتاب ماهواره نور برای دوستان انقلاب در داخل و خارج این است که "ما می‌توانیم" اگر همت و تلاش کنیم، فعالیت جهادی و اخلاص داشته باشیم و به معنای واقعی بخواهیم قله‌های پیشرفت را فتح کنیم.

حجت الاسلام نصیرایی عنوان کرد: این‌که امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری می‌فرمایند: "آینده بسیار روشن است" کاملا محقق شده و خوشبختانه انقلاب اسلامی ما به تمام اهدافی که داشته از جمله استقلال، آزادی و سعادت برای جامعه بشری رسیده است.

مهم ترین پیام پرتاب ماهواره نور، محقق شدن شعار "ما می‌توانیم" است

وی اظهار کرد: مهم ترین پیام پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور به دوستان انقلاب اسلامی این است که "ما می‌تواینم" مشروط به این‌که حرکت جهادی داشته و به معنای واقعی دنبال کسب علم باشیم و از خدا کمک بخواهیم.

منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس یازدهم تصریح کرد: ما اگر بخواهیم می توانیم به کشوری تبدیل شویم که الگوی پیشرفته تمام عیار در تمامی جهات برای کشورهای دیگر باشیم.

حجت الاسلام نصیرایی خاطرنشان کرد: کشور ایران در کنار تمام پیشرفت‌ها می‌تواند کشوری امن و آباد و در عین حال سرشار از معنویت، دوستی، محبت و آسایش باشد.

وی تاکید کرد: نباید از القائات منفی کشورهای دیگر بترسیم و به مسائلی که در رسانه‌های خود مبنی بر ما نمی‌توانیم و فشارهای روانی علیه ایران مطرح می کنند، توجه کنیم.

باید مدل موفقیت در زمینه نظامی را در سایر زمینه‌ها عملیاتی کنیم

منتخب مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید مدلی را که در طرح‌های نظامی ارائه کرده و به موفقیت رسیدیم را در مابقی زمینه ها از جمله اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و سیاسی نیز عملیاتی کنیم و به موفقیت برسیم.

حجت الاسلام نصیرایی بیان کرد: یکی دیگر از پیام‌های پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور به دشمنان این است که هرچه این موفقیت ها برای دوستان انقلاب مایه افتخار و دلگرمی است برای دشمنان مایه سرافکندگی است.

وی ادامه داد: باید مستکبران عالم پیشرفت های ایران را ببینند و از این پیشرفت‌ها و افتخارات عصبانی و چشم هایشان کور شود و از عصبانیت بمیرند.

مستکبران عالم باید منطقه را ترک کنند

منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس یازدهم تصریح کرد: مستکبران عالم بدانند که هیچ جایی در منطقه ما نخواهند داشت و باید منطقه را ترک کنند.

حجت الاسلام نصیرایی اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران علی رغم میل باطنی و به کوری چشم دشمنان و در راس همه آمریکا، الگویی برای سرتاسر عالم خواهد شد.

وی گفت: دشمن هر چه تلاش کند نخواهد توانست نور موفقیت های ایران را محو کند و عزت و افتخار ایران هر روز بیشتر از گذشته در چشم ملت‌های آزاده جهان و نظام های عالم پر رنگ تر خواهد شد و بیشتر به چشم دشمنان خواهد آمد.

ایران تمدن نوین اسلامی را در دنیا برپا خواهد کرد

منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس یازدهم بیان کرد: ان شاءالله ایران اسلامی مقدمات برپایی تمدن نوین اسلامی را یکی پس از دیگری پشت سر خواهد گذاشت و این تمدن نوین اسلامی را در دنیا برپا خواهد کرد ضمن این‌که مقدمات تمدن نوین اسلامی فراهم شده و هر روز در حال توسعه پیدا کردن است و مستکبران عالم هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

توان داخلی کشور قابل مذاکره نیست

حجت الاسلام نصیرایی در پاسخ به این‌که آیا توان نظامی، دفاعی و علمی کشور قابل مذاکره است؟ تصریح کرد: اگر قرار بود این موفقیت هایی که کشور ایران به دست آورده را به کمک کشورهای شرق و غرب به دست بیاوریم هیچ وقت نمی‌توانستیم به قدرت و عظمتی که الان داریم برسیم.

وی افزود: بدیهی و طبیعی است که به هیچ عنوان قدرت نظامی و رشد علمی کشور ما با غربی ها، مستکبران و آمریکایی‌ها قابل مذاکره نیست.

منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس یازدهم اظهار کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری هیچ کس در داخل کشور حق ندارد بخواهد با آمریکایی‌ها و غربی‌ها در خصوص توانمندی نظامی ملت ایران مذاکره کند و در این موضوع بده بستان داشته باشد.

حجت الاسلام نصیرایی تاکید کرد: توان نظامی ایران برای حمایت از تمام کشورهای محروم و آزاده و کشورهای همسایه در مقابل زیاده خواهی آمریکایی‌ها، صهیونیست‌ها، غربی‌ها و اروپایی‌ها است.

وی افزود: هیچ کس حق ندارد بخواهد توان نظامی کشور ایران را با دیگران معامله کند یا در این خصوص صحبتی داشته باشد.

منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس یازدهم خطاب به مسئولان کشور، گفت: مسئولان کشور نباید نگران باشند و بترسند چراکه سخت ترین تحریم ها و ممنوعیت‌ها را در حوزه نظامی، دفاعی و امنیتی و پیشرفت‌های علمی و هوا فضا شاهد بودیم و علی‌رغم تمامی سختی‌ها توانستیم به این قدرت و مرحله از فناوری، تولید علم و پیشرفت برسیم.

حجت الاسلام نصیرایی با بیان این‌که چشم‌های دشمنان کشور از دیدن موفقیت‌های ایران دارد از حدقه بیرون می‌زند، عنوان کرد: در عرصه‌های دیگر ازجمله اقتصادی و اجتماعی که شاهد تحریم‌های کمتری نسبت به مسائل دفاعی هستیم نیز خواهیم توانست به موفقیت برسیم.

وی تصریح کرد: وقتی توانستیم در عرصه‌های نظامی به گونه‌ای پیشرفت کنیم که به یک ابرقدرت در دنیا تبدیل شویم قطعا در موضوعات دیگری که دچار مشکل هستیم نیز می‌توانیم با همان مُدلی که در عرصه نظامی به موفقیت رسیدیم در عرصه های دیگر نیز ورود کنیم و با نگاه به نیروهای متخصص و متدین و جوان داخلی به موفقیت برسیم.

منتخب مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس یازدهم تاکید کرد: باید به نیروهای داخلی و جوانان متدین، متخصص و انقلابی کشور اعتماد و اطمینان داشت چراکه در عرصه های اقتصادی نیز مانند عرصه های نظامی می‌توانند به موفقیت دست پیدا کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603649
ارسال نظر
نظرات