شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:15 منتشر شده در مورخ: 1399/02/08 شناسه خبر: 1603736
در گفتگو با دانا؛

به درایت مدیران صداوسیما برای توجه نکردن به حاشیه‌های «زیرخاکی» تبریک می‌گویم

به درایت مدیران صداوسیما برای توجه نکردن به حاشیه‌های «زیرخاکی» تبریک می‌گویم
محمد حسین نیرومند مدیر عامل اسبق سینمای انقلاب و دفاع مقدس درباره حواشی پیش آمده برای سریال "زیرخاکی" گفت: به عقیده من باید این مساله که برخی بازیگران با رفتارهای نامتعارف هزینه و زحمات گروهی از هنرمندان را تحت الشعاع قرار می دهند، باید بنیادی حل شود‌. باید حراست سازمان همچنین تهیه کننده دقت داشته باشند .

محمد حسین نیرومند مدیر عامل اسبق سینمای انقلاب و دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  درباره حواشی پیش آمده برای سریال "زیرخاکی"  گفت: به عقیده من باید این مساله که برخی بازیگران با رفتارهای نامتعارف هزینه و زحمات گروهی از هنرمندان را تحت الشعاع قرار می دهند، باید بنیادی حل شود‌. باید حراست سازمان همچنین تهیه کننده دقت داشته باشند.


وی ادامه داد: به نظرم تعهدات افراد برای بازی در یک مجموعه مناسب نیست. میلیاردها هزینه می شود و باید تعهدات سفت و سخت تری در نظر گرفته شود. اشتباهات ما در حوزه تولید نیز وجود دارد چرا باید صحنه هایی گرفته شود که با اصلاحات مواجه شود و حذف شود و در نهایت هزینه مالی بسیاری هدر می رود.


نیرومند در ادامه گفت : من به درایت مدیران سازمان برای عدم توجه به حاشیه ها تبریک می گویم و موافق پخش سریال هستم زیرا میلیاردها هزینه شده و نباید کاری که بر اساس پژوهش و تحقیق آماده شده به دلیل کار غیر متعارف یک فرد پخش نشود.


وی که خود هنرمند کاریکاتوریست است درباره  قسمتهای  پخش شده سریال گفت: اظهار نظر درباره سریال اقای سامان با گذشت قسمت های اولیه سریال  خیلی تخصصی نیست . اما در همین قسمت اول دیالوگ هایی که رد و بدل می شود چندان شوخی های کمیکی نیست . سریال طنز نیاز به شوخی نویسی مناسب دارد و انتظار می رود لبخند به لب مخاطب بنشاند امیدوارم در قسمت های بعد توفیق در این بخش حاصل شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603736
ارسال نظر
نظرات