شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:58 منتشر شده در مورخ: 1399/02/08 شناسه خبر: 1603740
مسئول بسیج کارگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خبرداد

مشارکت ۷۳۵ کارگر بسیجی کرمانشاهی در اجرای طرح شیفت ایثار

مشارکت ۷۳۵ کارگر بسیجی کرمانشاهی در اجرای طرح شیفت ایثار
فریدون داوری گفت: طی یک سال گذشته ۷۳۵ نفر کارگر بسیجی در قالب دو هزار و ۲۰۰ ساعت کار در ۱۵ کارگاه و کارخانه کرمانشاه در اجرای طرح شیفت ایثار مشارکت داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون داوری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: شیفت ایثار مازاد بر شیفت مصوب کاری است که توسط کارگران بسیجی در حوزه‌های مختلف از جمله مداومت کاری، جمع‌آوری ضایعات، جبران عقب ماندگی تولید و کمک به ساخت و ساز درون شرکت انجام می‌شود.

وی افزود: عوائد و درآمد حاصل از اجرای شیفت ایثار در راستای کمک به مشکلات کارخانه و کارگرانی است که از نظر اقتصادی مشکلاتی دارند و نیز کمک به تولید بیشتر به منظور جلوگیری از تعدیل یا اخراج نیرو است.

مسئول بسیج کارگری سپاه حضرت نبی اکرم ( ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: کارگران بسیجی خارج از ساعات کاری به صورت اضافه کار در سطح کارخانجات و کارگاه‌های نیازمند افزایش تولید بدون دریافت درآمد کمک می‌کنند.

داوری با بیان اینکه شیفت ایثار در راستای افزایش تولید است، گفت: برخی از کارگاه‌ها و کارخانه جات به منظور حفظ کارگر نیازمند افزایش تولید هستند بر همین مبنا طرح ایثار در این کارگاه‌ها و کارخانجات اجرا می‌شود.

وی عنوان کرد: تعداد کارگران بسیجی به کارگیری شده در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها بستگی به نیاز این واحدها دارد.

داوری بیان کرد: طی یک سال گذشته ۷۳۵ نفر کارگر بسیجی در قالب دو هزار و ۲۰۰ ساعت کار در ۱۵ کارگاه و کارخانه کرمانشاه در اجرای طرح شیفت ایثار مشارکت داشتند.

مسئول بسیج کارگری سپاه حضرت نبی اکرم ( ص) استان کرمانشاه ادامه داد: از پنجم فروردین امسال نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز به افزایش تولید مواد شوینده و مواد غذایی در ده کارگاه و کارخانه استان شیفت ایثار اجرا شد.

وی تصریح کرد: به کارگیری کارگران بسیجی در راستای اجرای طرح شیفت ایثار همچنان ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603740
ارسال نظر
نظرات