شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1399/02/08 شناسه خبر: 1603758

بسته بندی کمک‌های معیشتی رزمایش مردمی مواسات در رشت +تصاویر

بسته بندی کمک‌های معیشتی رزمایش مردمی مواسات در رشت +تصاویر
مراحل بسته‌بندی کمک‌های معیشتی رزمایش مردمی مواسات، همدلی و کمک مومنانه با همت بسیجیان و پاسداران سپاه ناحیه مرکزی رشت در مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از 8دی، مراحل بسته‌بندی کمک‌های معیشتی رزمایش مردمی مواسات، همدلی و کمک مومنانه با همت بسیجیان و پاسداران سپاه ناحیه مرکزی رشت در مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان انجام شد.

سرهنگ جمشید اصحابی فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت در این رابطه اظهار کرد: قرارگاه رزمایش مردمی مواسات، همدلی و کمک مومنانه با ریاست آیت الله فلاحتی در گیلان و با چندین کمیته تشکیل و برخی از کمک های معیشتی امروز بسته بندی شد.

وی با اشاره به اینکه کار بسته بندی بسته های معیشتی امروز انجام شد افزود: ان شاءالله این بسته ها در روز چهارشنبه و با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و فرمانده سپاه قدس گیلان بین نیازمندان و آسیب دیدگان شیوع کرونا ویروس توزیع می شود.

فرمانده سپاه رشت گفت: در راستای اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به هم‌وطنانی که در کرونا ویروس آسیب‌دیده‌اند قرارگاهی تشکیل‌شده که یکی از کمیته‌های آن کمیته توزیع، که کار بسته بندی این کمک ها امروز توسط کمیته توزیع در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) رشت انجام شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603758
ارسال نظر
نظرات