شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 17:24 منتشر شده در مورخ: 1399/02/08 شناسه خبر: 1603773
«میزبان» شاعران؛

شاعران میهمان ضیافت افطار رهبر انقلاب به تلویزیون می آیند

شاعران میهمان ضیافت افطار رهبر انقلاب به تلویزیون می آیند
ویژه برنامه "میزبان" نگاهی به ضیافت‌های افطاری شاعران با رهبر انقلاب دارد و شاعران جوانی که در محضر رهبر انقلاب شعر خوانده‌اند مهمان این برنامه‌اند و آنها از اتفاقات قابل توجه و جذاب این ضیافت می‌گویند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کرونا راه دیدار شاعران با رهبر انقلاب و ضیافت افطار امسال را بسته و تلویزیون در قالب برنامه، این ضیافت را در قالب ویژه‌برنامه‌ای با عنوان «میزبان شما» روی آنتن می‌برد. ویژه برنامه‌ای که از اتفاقات قابل توجه حضور شاعران استان‌های مختلف کشور در ضیافت رهبر انقلاب می‌گوید. "میزبان" به تعبیر حبیبی کسبی که یکی از مجریان این برنامه است با شاعران جوانی که در محضر مقام معظم رهبری شعرخوانی کرده‌اند گفت‌وگو می‌کند.

این برنامه 30 قسمت 15 دقیقه‌ای قرار است هر شب از شبکه شما پخش شود و البته احتمالاً از شبکه سوم سیما هم این برنامه پخش خواهد شد. برنامه‌ای که برخی پای ثابت‌ها را یادِ آن فرمایشات حکیمانه و دیدگاه‌های جذاب رهبر انقلاب در مورد حوزه ادبیات می‌اندازد. در کنار محمود حبیبی کسبی، مرتضی امیری اسفندقه هم این برنامه را اجرا می‌کنند.

این برنامه به سفارش شبکه شما در محل گلزار شهدای غواص حوزه هنری انقلاب اسلامی و در جوار مسجد آیت‌الله خامنه‌ای ضبط شده و تا پایان ماه مبارک رمضان با تمرکز ویژه بر مناجات‌های ادبی روی آنتن می‌رود. تهیه‌کنندگی "میزبان شما" را میثم تربتی طرقبه بر عهده داشته، برنامه‌ای که هر شب حوالی ساعت 22:45 از شبکه شما پخش می‌شود.

https://www.dana.ir/1603773
ارسال نظر
نظرات