شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:36 منتشر شده در مورخ: 1399/02/09 شناسه خبر: 1603917
قطعی مکرر آب در فاز فرهنگیان اردل؛

مسئولان آبفا پاسخگو باشند/ فرسودگی لوله‌های آب شرب؛ عامل اصلی قطعی آب

مسئولان آبفا پاسخگو باشند/ فرسودگی لوله‌های آب شرب؛ عامل اصلی قطعی آب
با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و اهمیت رعایت بهداشت جهت جلوگیری از ویروس کرونا، قطع مکرر آب در فاز فرهنگیان شهر اردل موجب نارضایتی مردم شده و لازم است رسیدگی جدی به این مسئله شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ فاز فرهنگیان شهر اردل یکی از محل‌های پرجمعیت در این شهر است که این روزها با مشکل کم آبی رو به رو شده است.

شهروندان این منطقه گلایه‌های بسیاری از قطعی آب در ساعات طولانی در طول روز دارند و از نسبت به رفع این مشکل از مسئولین شهری مطالبه‌گری می‌کنند و این حق شهروندان است که از حقوق یکسان در شهر برخوردار بوده و از خدمات شهری بهره‌مند شوند.

یکی از اهالی فاز فرهنگیان شهر اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز گفت: با توجه به وجود کرونا و نیاز مبرم به آب شرب جهت رعایت کردن موارد بهداشتی و همچنین ماه مبارک رمضان ساکنان قسمت شمالی فاز فرهنگیان شهر اردل با قطعی آب به صورت هر ماه 2 الی 3 روز  مواجه هستند و باتوجه به پیگیری‌های مکرر از طرف آب و فاضلاب  شهرستان تاکنون اقدامی صورت نگرفت.

وی افزود: علت اصلی این مشکل فرسودگی لوله‌های  آب شرب در این منطقه است لذا از مسئولین آب و فاضلاب شهرستان اردل خواستاریم برای رفع این مشکل اساسی چاره‌ای بجویند.

جهانبخش ظفریان رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز در خصوص گلایه تعدادی از ساکنین فاز فرهنگیان شهر اردل ضمن عذرخواهی از ساکنین این فاز گفت: به علت دوبانده شدن خیابان و قرار گرفتن خط توزیع آب در وسط بلوار و عبور ماشین‌های سنگین در این قسمت، خط لوله دچار شکستگی‌های زیادی شد که مجموعه این اداره به خاطر وضعیت نامناسب هوا نتوانسته جابجایی خط را انجام دهد.

ظفریان افزود: در اولین فرصت اصلاح انجام  می‌شود و همچنین  در حال حاضر در حال حذف خط و آب‌گیری از خط موازی دیگر هستیم که امید است مشکل به زودی بر طرف شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603917
ارسال نظر
نظرات