شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:43 منتشر شده در مورخ: 1399/02/09 شناسه خبر: 1603954
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری:

تقویت اقامتگاه‌ها منجر به جذب گردشگران بیشتر می‌شود

تقویت اقامتگاه‌ها منجر به جذب گردشگران بیشتر می‌شود
الله‌کرم نصیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: وضعیت اقامتگاه‌های استان مطلوب است اما لازم است که تقویت اقامتگاه‌ها دردستور کار قرار گیرد که تحقق این امر موجب جذب گردشگران داخلی و خارجی و همچنین ارتقای حوزه گردشگری می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین‌نیوز، الله کرم نصیری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری امروز در حاشیه بازدید طرح‌های گردشگری شهرستان سامان اظهار کرد: وضعیت اقامتگاه های استان مطلوب است اما لازم است که تقویت اقامتگاه ها دردستور کار قرار گیرد که تحقق این امر موجب جذب گردشگران داخلی و خارجی و همچنین ارتقای حوزه گردشگری می شود.

وی افزود: لازم است که تسهیلات بانکی به سرمایه گذاران حوزه گردشگری در استان ارائه داده شود و مسئولان پیگیری های لازم را در خصوص اقزایش اقامتگاه های بوم گردی استان انجام دهند.

در ادامه کمال اکبریان، فرماندار سامان بیان کرد: طرح هتل دو ستاره روستای ایلبگی نایزمند 60 میلیارد ریال اعتبار است که میزان مبلغ کلی برای سرممایه گذاری در این طرح 73 میلیارد ریال برآورد شده است. که در حال حاضر این طرح 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

اکبریان افزود: به منظور تکمیل این طرح،  سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیازمند تخصیص و تامین تسهیلات است.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 40 درصدی این طرح از سوی بخش خصوصی، افزود: بهره برداری از این طرح زمینه اشتغال مستقیم 20 نفر را فراهم می کند.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1603954
ارسال نظر
نظرات