شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:34 منتشر شده در مورخ: 1399/02/09 شناسه خبر: 1603956
مستندی با موضوع «کرونا»؛

"گذر از مه" در حال پخش از تلویزیون است

"گذر از مه" در حال پخش از تلویزیون است
مستند ده قسمتی کوتاه «گذر از مه» با موضوع زندگی یکماهه با ده سوژه مستقل در بیمارستان کامکار قم در حال پخش از شبکه‌های مختلف رسانه ملی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ از روزهای ابتدایی شیوع بیماری کرونا از استان قم جواد یغموری و مهدی امینی با استقرار در بیمارستان کامکار قم به عنوان اولین بیمارستان برای مقابله با کوید 19 به ثبت لحظات مختلف از مراحل مختلف حضور بیماران و تلاش‌های شبانه روزی پرسنل و کادر درمانی بیمارستان کامکار کرده‌اند که حاصل تلاش این دو مستندساز در قالب مجموعه مستند ده قسمتی «گذر از مه» در حال پخش از شبکه‌های مختلف رسانه ملی است.

براساس این خبر، در این مجموعه مستند لحظات و زندگی پراسترس و پر از خطر ده سوژه مختلف شامل پرسنل و کادر درمانی بیمارستان کامکار قم و همچنین بیمارانی که در این بیمارستان بستری و حتی بهبود پیدا کرده‌اند روایت می‌شود و این مجموعه روایتی مستقیم است از دل کرونا برای چهره‌های پنهان پشت ماسک که بیش از دوماه است بی وقفه و شبانه‌روزی برای درمان و مهار میهمان ناخوانده‌ای به نام ویروس «کووید 19» تلاش می‌کنند.

همچنین جدای از ده قسمت ده دقیقه از تلاش پرسنل و کادر درمانی بیمارستان کامکار قم و روایت نفس‌گیر مبارزه چند نفر از بیماران به این بیماری مهلک، یک قسمت ویژه نیز از  تبدیل مجموعه ایران‌مال به عنوان بزرگترین مرکز نگهداری و درمان بیماران کرونایی در کشور ساخته در قالب مجموعه مستند «گذر از مه» شده است.

مستند ده قسمتی «گذر از مه» به کارگردانی جواد یغموری و مهدی امینی و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر تولید شده در خانه مستند انقلاب اسلامی و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که این روزها از شبکه‎‌های مختلف رسانه ملی روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1603956
ارسال نظر
نظرات