شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:10 منتشر شده در مورخ: 1399/02/09 شناسه خبر: 1604017
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری خبر داد؛

کمک 5 میلیارد تومانی در چهارمحال و بختیاری به آسیب‌دیدگان کرونا

کمک 5 میلیارد تومانی در چهارمحال و بختیاری به آسیب‌دیدگان کرونا
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 40 هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش 5 میلیارد تومان توسط مردم و دستگاه‌‌های این استان جمع‌آوری شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار علی‌محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری در حاشیه جلسه ستاد مواسات و کمک مومنانه در چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: سومین جلسه قرارگاه استانی به‌عنوان مواسات و کمک مومنانه با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، اعضای قرارگاه استانی و ائمه جمعه برگزار شد و در این جلسه تصمیمات خوبی در آن گرفته شد.
 
وی افزود: در راستای ادامه رزمایش کمک مومنانه به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) کمک‌ها به‌صورت سراسری و در همه شهرستان‌ها به دست نیازمندان برسد، از همین‌رو کمک‌هایی که تاکنون جمع‌آوری شده و جمع‌آوری خواهد شد در اختیار این افراد قرار می‌گیرد.
 
سردار اکبری از جمع‌آوری 10 هزار بسته معیشتی تا این لحظه و در مرحله دوم رزمایش خبر داد و بیان داشت: این بسته‌ها برای میلاد امام حسن مجتبی(ع) توزیع خواهد شد و قطعا تا آن روز هم کمک‌های بیشتری به دستمان خواهد رسید.
 
فرمانده سپاه حضرت قمربنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری ضمن تشکر از مردم سخاوتمند این استان و تاکید کرد: مردم این استان هر جایی نیاز باشد حضور داشته و به کمک نیازمندان شتافته‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه تاکنون 40 هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش 5 میلیارد تومان توسط مردم و دستگاه‌‌ها جمع‌آوری شده است تصریح کرد: قرار بر این شد که برخی از کمک‌ها به آسیب‌دیدگان از کرونا توسط دولت پرداخت شود اما ما نیز درصددیم مبلغی از کمک‌های نقدی مردم را برای اقشار آسیب‌پذیر و در حد محدود ارائه دهیم.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1604017
ارسال نظر
نظرات