شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1399/02/09 شناسه خبر: 1604087
مدیر کارخانه لبنیات پاک پی:

کارگران در تحقق شعار سال نقش بسزایی دارند

کارگران در تحقق شعار سال نقش بسزایی دارند
مرتضی فاضلیان مدیر کارخانه لبنیات پاک پی گفت: قشر کارگری با تولید مطلوب و با کیفیت، نقش تاثیرگذاری در تحقق شعار سال ( جهش تولید) و ارتقای بخش اقتصادی جامعه و سیاست های بخش اقتصاد کشور دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی فاضلیان مدیر کارخانه لبنیات پاک پی در حاشیه تجلیل از کاگران نمونه به مناسبت روز کارگر در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز از اجرای  طرحی با عنوان شیفت ایثار با مشارکت بسیج کارگری استان خبر داد و گفت: در این طرح با توجه به منویات  مقام معظم رهبری در خصوص جهش تولید، کارگران این کارخانه طبق صلاح دید مدیریت خارج از شیف کاری خود در طول هفته و هم چنین روزهای تعطیل مشغول به فعالیت هستند.

فاضلیان یادآور شد: تولیدات این کارخانه با همت و تلاش بی وقفه کارگران نسبت به سال گذشته با افزایش صد درصدی روبه رو شده است و این همان نقش اساسی کارگر در توسعه اقتصادی کشور است.

وی با  اشاره به نقش کارگران در تمامی عرصه ها، تصریح کرد: قشر کارگری با تولید مطلوب و با کیفیت، نقش تاثیرگذاری  در تحقق شعار سال (جهش تولید) و ارتقا بخش اقتصادی جامعه و سیاست های بخش اقتصاد کشور دارند.

مدیر کارخانه لبنیات پاک پی چهارمحال و بختیاری  گفت:  وظایف خطیر و گسترده جامعه کارگری بر کسی پوشیده نیست و تلاش های بی وقفه این قشر است که می تواند جامعه را در رسیدن به اهداف مدنظر برساند.

وی در ادامه افزود: تولیدات این کارخانه در دو بخش پاستوریزه و استریلیزه است که در بخش پاستوریزه محصولاتت چون شیر، ماست، کشک، دوغ، پنیر و .. و در بخش استیلیزه شیرهای یک لیتری، سه‌گوش، کاکائو . ... تولید می شود و با برند پاک به اکثر نقاط کشور و خارج از کشور از جمله عراق، افغانستان و ... صادر می شود.

فاضلیان خاطر نشان کرد: امروز به مناسبت روز  کارگز از 10 کارگر نمونه شرکت پاک پی تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1604087
ارسال نظر
نظرات