شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1399/02/10 شناسه خبر: 1604299
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:

عملیات اجرایی احداث ۲۲ کیلومتر از باند دوم سربیشه- ماهیرود تسریع می‌شود/ افزایش 4 برابری اعتبارات این محور در سال 98

عملیات اجرایی احداث ۲۲ کیلومتر از باند دوم سربیشه- ماهیرود تسریع می‌شود/ افزایش 4 برابری اعتبارات این محور در سال 98
داعی گفت: عملیات اجرایی احداث ۲۲ کیلومتر از باند دوم محور سربیشه- درح در خراسان‌جنوبی به مبلغ اولیه ۵۴٠ میلیارد ریال تسریع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وحید داعی مدیرکل راه وشهرسازی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان، ضمن ابراز تاسف از حادثه تلخ تصادف در محور سربیشه - درح - ماهیرود و عرض تسلیت به خانواده‌های جان باختن این حادثه تلخ، اظهار کرد: اعتبارات محور سربیشه درح ماهیرود در سال گذشته نسبت به سال ۹۷ حدود 4 برابر افزایش داشته است.

 
وی افزود: مجموع اعتبار سال ۹۷ محور سربیشه - درح- ماهیرود ۶۵ میلیارد ریال بوده است.
 
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی بیان کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته و نگاه ویژه مسئولان  به منطقه مرزی درح در سال گذشته اعتباری بیش از ۲۴۵ میلیارد ریال مصوب شد که نشان از رشد حدود 4 برابری اعتبارات نسبت به سال 97 دارد.
 
داعی عنوان کرد: در ادامه این مسیر و با پیگیری‌های صورت گرفته اعتبار پیش‌بینی شده برای این محور در قانون بودجه سال ٩٩ به مبلغ ۴٠٠ میلیارد ریال افزایش داشته  که شاهد رشد حدود دو برابری اعتبارات نسبت به سال 98 هستیم.
 
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به اقداماتی که تاکنون در این محور از سوی اداره کل  راه و شهرسازی استان انجام شده یا در دست اجرا است، گفت: تکمیل و بهره برداری 2 کیلومتر از باند دوم در قالب کمربندی شهر درح و احداث پل ۵ دهنه طاقی بر روی مسیل ماهیرود که درمراحل پایانی است و به زودی بازگشایی خواهدشد از جمله اقدامات انجام شده است.
 
داعی خاطرنشان کرد: همچنین ️تکمیل و بهره‌برداری از ٧ کیلومتر باند دوم احداثی تا اوایل خرداد ماه سال ۹۹ و تسریع در عملیات اجرایی احداث ۲۲ کیلومتر از باند دوم محور به مبلغ اولیه ۵۴٠ میلیارد ریال که در دهه فجر سال ۹۸ توسط استاندار کلنگ‌زنی شد از دیگر اقداماتی است که درحال انجام است.
 
وی در خصوص ادامه این محور، بیان کرد: مطالعات و اسناد مناقصه احداث 50 کیلومتر دیگر از باند دوم به مبلغ 1500 میلیارد ریال و در قالب دو قطعه تهیه شده که ان‌شاءالله بزودی و پس از طی تشریفات مناقصه حداقل یک قطعه به پیمانکار مربوطه واگذار و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1604299
ارسال نظر
نظرات