شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1399/02/10 شناسه خبر: 1604378
سرپرست شهرداری شهرکرد خبر داد؛

توزیع ۶۰۰ بسته بهداشتی بین کارکنان و کارگران شهرداری شهرکرد

توزیع ۶۰۰ بسته بهداشتی بین کارکنان و کارگران شهرداری شهرکرد
سرپرست شهرداری شهرکرد گفت: به‌منظور پیشگیری هرچه بیشتر از خطر شیوع ویروس کرونا، بیش از ۶۰۰ بسته بهداشتی بین کارکنان و کارگران این شهرداری توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا امیدی سرپرست شهرداری شهرکرد در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: باتوجه به اینکه شهرداری یکی از پرتردد‌ترین ادارات می‌باشد و احتمال شیوع ویروس کرونا وجود دارد به همین منظور اقلام بهداشتی در بین کارکنان توزیع شد‌.

وی با بیان اینکه استفاده از تجهیزات بهداشتی و رعایت پروتکل‌های‌ بهداشتی توسط کارکنان و کارگران شهرداری ضروری است، افزود: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از تجمع شهروندان، برخی خدمات این سازمان به‌صورت الکترونیکی‌ ارائه می‌شود و درصورت ضرورت‌ به مراجعه، امورات خود را از میزخدمت پیگیری کنند.

سرپرست شهرداری شهرکرد با بیان اینکه بسته‌های بهداشتی با مشارکت خیرین‌ خریداری شده است، بیان کرد: این بسته‌ها حاوی ماسک فیلتردار و ساده، الکل ۸۷ درصد، اسپری ضدعفونی‌کننده و دستکش می‌باشند که با اعتباری افزون‌بر ۳۰۰ میلیون ریال و با مشارکت خیرین تهیه شده است.

امیدی یادآور شد: شهروندان محترم پیش از ورود به این مجموعه ماسک و دستکش به همراه داشته باشند و به منظور جلوگیری از انتقال و تکثیر کرونا ویروس، طرح فاصله گذاری اجتماعی را رعایت و از تجمع جدا خودداری نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1604378
ارسال نظر
نظرات