شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1399/02/11 شناسه خبر: 1604584
مدیرکل کل بیمه سلامت کرمانشاه خبر داد؛

تزریق ۱۶۸ میلیارد تومان به ساختار درمانی کرمانشاه

تزریق ۱۶۸ میلیارد تومان به ساختار درمانی کرمانشاه
کیومرث مظفری از تزریق ۱۶۸ میلیارد تومان به ساختار درمانی این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کیومرث مظفری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: از زمان شروع بیماری کرونا در استان تاکنون ۱۶۸ میلیارد تومان به ساختار درمانی استان اعتبار تزریق شده است.

مدیرکل کل بیمه سلامت استان کرمانشاه افزود: در حال حاضر هزینه خدمات تشخیص بیماران مبتلا به کرونا از جمله سی تی اسکن و خدمات آزمایشگاهی پرداخت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تشخیص و درمان افراد مبتلا به کرونا و افراد مشکوک، مورد تعهد بیمه سلامت قرار دارد و از این بابت بیماران نگران نباشند.

مظفری با اشاره به اینکه برای بیماران مبتلا به ویروس کرونا در کمترین زمان ممکن دفترچه بیمه سلامت صادر می‌شود، گفت: برای بیماران فاقد دفترچه که درگیر بیماری کرونا هستند در کمتر از ۲۴ ساعت دفترچه بیمه سلامت صادر می‌شود.

وی اظهار داشت: اعتبار دفترچه‌های بیمه سلامت که از ابتدای سال ۹۹ منقضی شده برای کاهش مراجعات به ادارات بیمه سلامت تا پایان خردادماه تمدید شده است.

مدیرکل کل بیمه سلامت استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: جهت قطع زنجیره این ویروس منحوس به عدم حضور شهروندان در مکان‌های عمومی از جمله ادارات و دستگاه‌های مختلف تاکید شده است و امیدوارم مردم با رعایت نکات بهداشتی هرچه زودتر این بیماری را شکست دهند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1604584
ارسال نظر
نظرات