شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:36 منتشر شده در مورخ: 1399/02/11 شناسه خبر: 1604651
یادداشت؛

آقای فرماندار بیش از این جایگاه خود را تخریب نکنید!

آقای فرماندار بیش از این جایگاه خود را تخریب نکنید!
آقای فرماندار این همه چشم خود را بر روی حقایق بستن برای چیست؟؟ علت این همه ثناگویی و نان به قرض دادن چیست؟؟ آیا چند صباحی بیشتر ماندن بر سر قدرت ارزش این را دارد که اینگونه ارزش و جایگاه انسانی و علمی خود را زیر پا بگذارید و له کنید؟؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، اگر فوتبال دوستان دقت نموده باشند بعد از جام جهانی و بعد از مهار پنالتی رونالدو توسط بیرانوند، در هر جلسه و مصاحبه و بحثی که بیرانوند حضور داشته باشد به هر طریقی که شده بحث را به سمت رونالدو و مهار پنالتی او می کشاند و اینگونه خود را مطرح می کند.

این داستان را چرا عرض کردم چون بی ربط به فرماندار ما نیست.

اگر دقت نموده باشید و اخبار و گزارش جلسات را دنبال کنید مدتی است فرماندار سنندج در هر بحث و جلسه و محفلی که حضور پیدا می کند به هر طریقی شده بحث را می کشاند به چاپلوسی کردن شهردار سنندج و تعریف و تمجید از او.

«به عنوان مثال:

-ببخشید جناب زارعی، آمار بیکاری در سنندج خیلی بالاست ...

+بله درسته قبول دارم که بیکاری داریم اما در عوض شهردار ما در دنیا بی نظیر است و بی سابقه

ببخشید آقای فرماندار، در سنندج گرانی بیداد می کند چرا اقدامی انجام نمی دهید؟

درسته گرانی داریم اما این را هم عرض کنم که شهردار ما کاردان، کارشناس، متخصص و همه فن حریف است، از مردم سنندج تقاضا دارم قدر این مروارید گرانبها را بدانند ...

ببخشید جناب زارعی چرا علیرغم اینکه کردستان مستعد دامداری و دامپروری است اما از استانهای دیگر دام وارد استان می شود؟

ببینید شما داری سیاه نمایی می کنی، چرا کارهای انجام شده شهردار را نمی بینی که در طول تاریخ بی سابقه بوده ...»

و بسیار موارد دیگر مانند علت آمار بالای طلاق و اعتیاد، وضعیت بحرانی معیشتی مردم، بحران خاورمیانه و ... همه اینها را اگر از جناب فرماندار بپرسید در نهایت میرسیم به شهردار کارآمد و شورای قوی.

اکنون سوال اصلی این نوشتار این است، چرا ؟؟ چرا باید مافوق چاپلوسی مادون را بکند؟؟ چرا باید فرمانداری اینگونه شخصیت و ابهت و جایگاه و مرتبه علمی خود را زیر پا بگذارد و اینگونه درمانده و عاجز به جایی برسد که حتی به مفاهیمی چون تاریخ و کار عمرانی بی توجه شود؟

اگر به یاد داشته باشید سال 94 شهردار وقت سنندج به علت مواردی استیضاح و برکنار شد. با نگاهی به وضعیت کنونی شهر و شهرداری سنندج مشخص خواهد شد که اکنون هم تمامی آن موارد و مشکلات مطرح شده از سوی شورای چهارم البته به توان هزار وجود دارد و پابرجاست. حالا چرا آن زمان شهردار عزل شد و اکنون گفته می شود که بهترین شهردار طول تاریخ بشریت را داریم جای سوال است!!

با بررسی اوضاع و احوال سنندج خواهیم دید که سه مشکل اساسی در حوزه شهرداری وجود دارد. یکم دست فروشی، دوم ترافیک سرسام آور و سوم ساخت و ساز غیر مجاز بخصوص در حاشیه شهر که این سه مشکل در زمان شهرداران سابق و اسبق وجود داشته است و در این دوره کم نشده است که هیج بلکه صدها برابر هم شده است.

با این اوصاف نتیجه می گیریم که تعریف و تمجید کردن فرماندار از شهردار و شورا ربطی به کار عمرانی ندارد بلکه به سه راه مریوان ربط دارد!!

ببخشید که بیشتر از این نمی توانم توضیح دهم، آقای فرماندار می دانند که منظورم چیست و همین برای بنده کافیست.

و اما جناب زارعی شما که شب و روز و لیل و نهار در ذکر و مدح شورا و شهردار هستید می شود بفرمایید برای طرح بچه گانه، خام و خنده دار ساماندهی دست فروشان سنندج چند صد میلیون تومان پول به باد داده شد و سوزانده شد؟ چه بر سر هفتصد میزی که ساخته شد آمد؟ چند صد میلیون تومان به مشاور طرح داده شد؟ طرحی که از اساس مشکل داشت و کاملا معلوم بود که شکست خواهد خورد.

لطفا جناب زارعی موضع خود را در مورد برج تکیه و چمن که مشرف به پارک آی تی هست عنوان کنند و اعلام کنند که اولا متعلق به کیست و دوما ساخت چنین برجی در چنین مکانی با کدام اصول شهرسازی و معماری مطابقت دارد؟؟

لطفا جناب زارعی دیدگاه خود را در مورد کوچکه ره ش بیان کنند و بفرمایند که چرا جواز آن تمدید شد؟؟

لطفا جناب زارعی توضیح دهند زمین روبروی ترمینال تهران، پشت جهاد کشاورزی متعلق به کیست و این زمین در روند ساخت پل و بلوار سنجرخان چه نقشی داشته است؟؟

لطفا جناب زارعی در مورد تغییر کاربری قسمتی ار باغ تیمن به مسکونی و بریدن درختان آن و شروع عملیات ساختمانی توضیح دهند. هرچند که این تغییر کاربری در زمان شهردار کرماشانی و شورای چهارم بوده اما این تغییر کاربری در زمان خود شما اتفاق افتاده و توضیح دهید که چه فرد یا افرادی با لابی گری این کار اشتباه را قانونی کردند و مجوز کمیسیون ماده پنج و شورای چهارم و کمیته انطباق را برای آن گرفتند؟؟

کاک ابراهیم، لطفاً یک زنگ تفریحی به تعریف و تمجید هایتان از شورا و شهردار بدهید و بازدیدی از کوچه بانک ملی در خیابان وکیل داشته باشید تا ببینید که چگونه در طول روز هزاران خودرو به علت کم بودن عرض ورودی کوچه با مشکل مواجه خواهند شد.

طرف دیگر کوچه ملکی است که مشغول تعمیر اساسی است و قطعا جواز تعمیر دارد. اگر شهردار دلسوز و صاحب فکری داشتیم تا زمانی که دیوار حیاط آن ملک عقب نشینی را انجام نمی داد جواز تعمیر را صادر نمی کرد و با این کار مشکل تردد هزاران نفر در روز حل می شد.

کاک ابراهیم، گفتی که کارهای این دوره شهرداری در تاریخ بی سابقه بوده است.  شاید در مواردی با شما موافق باشم. بله من هم اعتقاد دارم هیچگاه در طول تاریخ به این حد دستفروش در سنندج وجود نداشته و توسعه پیدا نکرده است، بله من هم اعتقاد دارم هیچگاه در طول تاریخ و اینگونه علنی پیاده روها و کنار خیابان ها خرید فروش نشده است، بله من هم اعتقاد دارم در طول تاریخ سابقه نداشته که یک نفر از مدیران شهرداری سه ماه بازداشت شود و پست او محفوظ بماند و کسی را جای او نگذارند و بعد از بازداشت و با پرونده مفتوح و چندین شاکی خصوصی و حقیقی و حقوقی به سرکار خود برگردد.

اگر وقت داشتید در این مورد توضیح دهید که چگونه فردی با اتهاماتی که فرمانده نیروی انتظامی در کنفرانس مطبوعاتی خود خواند مانند جاسوسی و ارتباط با ضد انقلاب و ... سرکار است و انگار نه انگار که اتفاقی افتاده.

لطفا توضیح دهید چرا تا این حد پشتیبان شاطر هستی و از او حمایت می کنی؟؟ کاش یک هزارم آن حمایت ها و پیگیری هایی که برای آزادی شاطر انجام دادی برای مردم محروم و مظلوم سنندج هم انجام می دادی.

جناب زارعی این همه چشم خود را بر روی حقایق بستن برای چیست؟؟ علت این همه ثناگویی و نان به قرض دادن چیست؟؟ آیا چند صباحی بیشتر ماندن بر سر قدرت ارزش این را دارد که اینگونه ارزش و جایگاه انسانی و علمی خود را زیر پا بگذارید و له کنید؟؟

کاک ابراهیم، با این همه مشکلات و گرفتاری هایی که دولت روحانی برای مردم بوجود آورده و از سایه سر این دولت همه چیز نابود شده است آیا بوده یک بار فقط یک بار شهامت این را داشته باشی و از این دولت انتقاد کنی و به نفع مردم صحبت کنی؟؟ آیا فقط یک بار شهامت این را داشته ای که حتی در یک محفل خصوصی بگویی حق مردم این نیست؟؟ فقط بازی با کلمات، فقط سفسطه کردن، فقط جاده خاکی رفتن، فقط منتقدین را متهم به سیاه نمایی و تهدید به شکایت کردن، فقط انکار واقعیات و دادن آمارهای الکی و ساختگی؟!

جناب زارعی در نهایت چه؟؟ روز دوازدهم مرداد ماه 1400 شهردار که هیچ استاندار که هیچ حتی رحمانی فضلی و خود روحانی هم نمی توانند کاری برای ماندن تو بکنند چون باید حتی خودشان هم بروند.

کوتاه سخن اینکه خوشحال خواهم شد بعد از پایان دولت و در دفتر شما در دانشگاه بوعلی ملاقاتی با شما داشته باشم و در جایگاه استادی شما را ببینم نه فرمانداری. اما ای کاش اگر این ملاقات انجام شد امیدوارم به اشتباهات خود اعتراف کنی، اعتراف کنی که حمایت های شما از حشمت خان اشتباه بوده، اعتراف کنی که حمایت های شما از شاطر اشتباه بوده، اعتراف کنی که ای کاش قبل از پایان دولت برعلیه آن می ایستادی و به نفع مردم محروم استعفا می دادی.

جناب زارعی، اگر یک مقدار درست فکر کنی نوشته های من خطاب به شما از سر دلسوزی است نه کینه و خصومت. برای بنده به علت مرتبه و جایگاه علمی که دارید قابل احترام هستید و امیدوارم نوشته بنده تلنگری باشد به وجدان شما و باز هم امیدوارم که از بنده دلگیر و ناراحت نشوید./دلیر بهمنی

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1604651
ارسال نظر
نظرات