شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:28 منتشر شده در مورخ: 1399/02/12 شناسه خبر: 1604902
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه عنوان کرد:

توزیع ۸۵ هزار بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمند تا پایان ماه مبارک رمضان

توزیع ۸۵ هزار بسته معیشتی میان خانواده‌های نیازمند تا پایان ماه مبارک رمضان
ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: ۸۵ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا تا پایان ماه رمضان توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار بهمن ریحانی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،   اظهار داشت: در این شرایط که شیوع ویروس کرونا مشکلات اقتصادی و معیشتی برای برخی از خانواده‌ها به وجود آورده است، سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در راستای لبیک به تأکیدهای مقام معظم رهبری، رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه را آغاز کرده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: بر این اساس سپاه استان بنا دارد تا پایان ماه مبارک رمضان ۸۵ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا توزیع کند.

وی بیان داشت: این بسته‌ها به ارزش ۵ میلیارد تومان در ۴ مرحله در قالب بسته‌های معیشتی و در طول ماه مبارک رمضان توزیع می‌شوند.

سردار ریحانی گفت: یک مرحله از این اقدام خداپسندانه قبل از ماه مبارک رمضان انجام شد، روز میلاد امام حسن مجتبی نیز ۲۸ هزار بسته با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و یک مرحله نیز در پایان ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: طی امروز نیز حدود ۱۳ هزار و ۴۰۰ بسته آماده شده است که بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده شناسایی شده، تقسیم می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: در این راستا نیروهای بسیج، خیرین و گروه‌های جهادی در بسته بندی و توزیع این بسته‌ها به طور جهادی خدمت می‌کنند.

 

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1604902
ارسال نظر
نظرات