شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:51 منتشر شده در مورخ: 1399/02/13 شناسه خبر: 1605156
پس از 28 سال خانه‌به‌دوشی؛

دانشکده پرستاری بروجن صاحبِ خانه شد

دانشکده پرستاری بروجن صاحبِ خانه شد
مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، گفت: با اختصاص ساختمان بیمارستان قدیم بروجن به دانشکده پرستاری، زمینه برای افزایش پذیرش دانشجو و جذب رشته‌های مورد نیاز در این دانشکده فراهم می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، با اشاره به فعالیت 28 ساله دانشکده پرستاری بروجن در فضاهای آموزشی استیجاری، گفت: این دانشکده به ساختمان بیمارستان قدیم منتقل می‌شود.
مجید شیرانی، افزود: با بررسی کارشناسان فنی و تجهیز کلاس‌های آموزشی، سایت کامپیوتری، کتابخانه، خوابگاه و... در فضای 5 هکتاری، دانشجویان این دانشکده سال تحصیلی 1400 ـ 99 را در ساختمان جدید آغاز خواهند کرد.
وی بیان کرد: همزمان با تداوم فعالیت آموزشی و استقرار دانشجویان، عملیات احداث ساختمان جدید در همین مکان آغاز شده تا با توسعه فضای فیزیکی و افزایش پذیرش دانشجو و جذب رشته‌های مورد نیاز، زمینه برای ایجاد دانشکده علوم پزشکی در شهرستان بروجن فراهم شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، اضافه کرد: هم اکنون 287 داشجوی دختر و پسر در سه رشته کارشناسی پرستاری، اتاق عمل و فوریت‌های پزشکی در این دانشکده مشغول به تحصیل می‌باشند.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1605156
ارسال نظر
نظرات