شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 18:02 منتشر شده در مورخ: 1399/02/13 شناسه خبر: 1605277
رئیس گشت های سیار تعزیرات حکومتی کرمانشاه مطرح کرد:

برخورد قانونی با تخلفات بازار توزیع اقلام ضروری در کرمانشاه

برخورد قانونی با تخلفات بازار توزیع اقلام ضروری در کرمانشاه
گودرز فهیمی گفت: با تخلفات احتمالی در توزیع اقلام ضروری در بازار استان برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گودرز فهیمی در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: گشتهای بازرسی تعزیرات حکومتی ویژه ماه رمضان از سی و یکم فروردین ماه در تمام نقاط استان کرمانشاه آغاز شده و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در این میان بازرسانی از سازمان صمت، مرکز بهداشت، اتاق اصناف و رؤسای شعبات تعزیرات حکومتی نسبت به رصد بازار و کنترل واحدهای صنفی اقدام می‌کنند.

رئیس گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بیان داشت: در این راستا با تخلفات احتمالی در توزیع اقلام ضروری برخورد خواهد شد بنابراین واحدهای صنفی موظف به رعایت قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار هستند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف با متخلفین به صورت قانونی برخورد خواهیم کرد.

این مسئول عنوان کرد: هدف از اجرای طرح مذکور با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای مردم برای برخی اقلام پرمصرف نظیر مواد پروتئینی، لبنیات، حلیم، آش، میوه و سبزی، خرما و زولبیا بامیه نظارت بیشتری بر واحدهای عرضه این محصولات به عمل می‌آید.

فهیمی گفت: همچنین علاوه بر اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان با توجه به شیوع ویروس کرونا نظارت بر واحدهای صنفی و عرضه و تولید کنندگان مواد شوینده، بهداشتی و ضدعفونی کننده نظیر ماسک، دستکش و الکل انجام خواهد شد تا از هر گونه گرانفروشی و احتکار جلوگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه با افراد متخلف به شدت برخورد خواهد شد، تصریح کرد: نظارت‌ها در دو نوبت صبح و عصر در سراسر استان انجام خواهد گرفت.

رئیس گشت‌های سیار تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف موارد را از طریق سامانه ۱۲۴ یا ۱۳۵ اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت با خاطیان برخورد شود.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1605277
ارسال نظر
نظرات