شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:25 منتشر شده در مورخ: 1399/02/14 شناسه خبر: 1605492
خبرهای کوتاه از فرماندهی انتظامی کردستان؛

کشف میلیاردی اسکناس خارجی جعلی و اقلام دارویی غیرمجاز در مریوان

کشف میلیاردی اسکناس خارجی جعلی و اقلام دارویی غیرمجاز در مریوان
فرمانده انتظامی مریوان از کشف 9 هزارو 500 دلار جعلی و مقدار قابل توجهی اقلام دارویی غیرمجاز طی یک عملیات پلیسی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، توقیف خودروی حامل چراغ قوه های میلیاردی قاچاق در دهگلان ، کشف بیش از 4 هزارلیتر مواد شوینده تقلبی در سنندج  و کشف میلیاردی اسکناس خارجی جعلی و اقلام دارویی غیرمجاز در مریوان، خبرهای انتظامی فرماندهی کردستان است.

کشف میلیاردی اسکناس خارجی جعلی و اقلام دارویی غیرمجاز در مریوان 

سرهنگ "علیرضا صفری" در تشریح این خبر اظهار داشت:با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت شهرستان مریوان یک دستگاه موتور سیکلت فاقد پلاک حامل دلار جعلی قاچاق شناسایی شد.

وی گفت : راکب موتور سیکلت با مشاهده ماموران به سرعت از محل متواری و با تنک کردن عرصه توسط ماموران اقدام به پرت کردن پلاستیک همراه خودکرد و از محل متواری شد.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: در بازرسی از پلاستیک مورنظر9هزارو 500دلار جعلی به همراه 10هزارو 200عدد قرص غیر مجاز کشف شد.

فرمانده انتظامی مریوان با اشاره به اینکه ارزش این مقدار دلار و داروی غیرمجازبرابر اعلام نظر کارشناسان بیش از یک میلیاردو600میلیون ریال برآورد شده است خاطر نشان کرد: تلاش در جهت شناسایی و دستگیری متهم ادامه دارد.

توقیف خودروی حامل چراغ قوه های میلیاردی قاچاق در دهگلان

سرهنگ" کامبیزرستم نیا" گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان دهگلان در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا و حین کنترل خودرهای عبوری موفق به شناسایی سواری پژو حامل چراغ قوه قاچاق شدند.

وی گفت : با هماهنگی مراجع قضائی خودروی مورد نظر در محور حسین آباد به دهگلان متوقف و در بازرسی از آن 613 عدد انواع چراغ قوه های خارجی قاچاق کشف شد.

سرهنگ رستم نیا با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این تعداد چراغ قوه قاچاق را بیش از یک میلیارد و 200میلیون ریال برآورد کردند خاطر نشان کرد: راننده خودرو با استفاده از تاریکی شب متواری شد که تلاش در جهت دستگیری وی ادامه دارد.

فرمانده انتظامی دهگلان درپایان خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی به صورت شبانه روزی و با اشراف اطلاعاتی با هرگونه قاچاق کالایی برخورد قاطع خواهندکرد و از شهروندان خواست هر گونه مورد مشکوکی را با پلیس 110در میان بگذارند.

کشف بیش از 4 هزارلیتر مواد شوینده تقلبی در سنندج

سردار "علی آزادی" گفت: ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان روز گذشته در راستای طرح بازدید و نظارت بر واحد های صنفی موفق به شناسایی 2 انبار تهیه و تولید مواد شوینده تقلبی در سنندج شدند.

این مقام انتظامی گفت: در این عملیات که با همکاری نماینده اداره صنعت معدن و تجارت و با هماهنگی مراجع قضائی به مرحله اجرا گذاشته شد، حدود 4 هزار لیتر مواد شوینده غیر بهداشتی با برندهای جعلی کشف شد.

وی ادامه داد: قرار بود این مواد شوینده در بین واحدهای صنفی در سنندج و شهرستان های تابعه توزیع شود که توسط ماموران پلیس آگاهی کشف و2 نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

سردار آزادی افزود: در انبار دیگر از این 2 متهم دستگاهای چاپ برندهای جعلی و مقادیر قابل توجهی لیبل های جعلی کشف شد.

فرمانده انتظامی کردستان در پایان خاطر نشان کرد: با هماهنگی مراجع قضائی انبارها توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی پلمب و اموال کشف شده به همراه دستگاهای مرتبط تحویل نماینده اداره صنعت معدن وتجارت شد و متهمان به همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1605492
ارسال نظر
نظرات